PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE OKNOPLAST - KRAKÓW SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE OKNOPLAST - KRAKÓW SP. Z O.O.

Fan

Tak to bardzo smutne, ale tylko i wyłącznie konsekwencjiami może straszyć osoba która jest winna, tego bałaganu i najwyższy czas żeby, ją usunąć.

ghu

Tutaj można pisać

ja_ona
@ghu 28.02.2017 14:42
Tutaj można pisać

kompletna katastrofa, że nawet już na forum nie można tam nic napisać, bo straszą konsekwencjami ... smutek

Wiesz coś na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE OKNOPLAST - KRAKÓW SP. Z O.O. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE OKNOPLAST - KRAKÓW SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE OKNOPLAST - KRAKÓW SP. Z O.O.