H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.
4 6 6 1

Opinie o H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.

Anna

HM Helvetia Meble Wieruszów Sp.z o.o. to producent wysokiej klasy zestawów sypialnych: szaf, komód, łóżek, szafek nocnych oraz mebli dziennych do salonu. Nie udało mi się znaleźć aktualnych ofert pracy do tej firmy. Czy to oznacza, że w firmie panuje mała rotacja, a jej pracownicy są zadowoleni?

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.