H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.

Toruń

H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.

Opinie o H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.

Anna

HM Helvetia Meble Wieruszów Sp.z o.o. to producent wysokiej klasy zestawów sypialnych: szaf, komód, łóżek, szafek nocnych oraz mebli dziennych do salonu. Nie udało mi się znaleźć aktualnych ofert pracy do tej firmy. Czy to oznacza, że w firmie panuje mała rotacja, a jej pracownicy są zadowoleni?

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.M. HELVETIA MEBLE WIERUSZÓW SP. Z O.O.