START PEOPLE SP. Z O.O. Oddział Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski

Opinie o START PEOPLE SP. Z O.O. Oddział Piotrków Trybunalski

shandy

Praca w Kreislu za 10 złotych brutto,dwie zmiany dojazd w miesiącu jak jedzie się ze znajomymi wynosi 120 na miesiąc zero premii,bywa tak że jest zero kontaktu telefonicznego i mailowego,wszystko na telefon,podejscie do pracowników firmy zew. przez brygadzistów itp. jak do ludzi drugiego gatunku ,szkoda zdrowia i nerwów.

Zostaw opinię o START PEOPLE SP. Z O.O. Oddział PiotrkĂłw Trybunalski - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie START PEOPLE SP. Z O.O. Oddział PiotrkĂłw Trybunalski