Opinie o Global Service M&A w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Service M&A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Service M&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Service M&A w Wrocław

Bogna Nowy wpis

Firma zdołała przez te lata od powstania wypracować sobie dobrą opinię, warto polecać ją.

jojo

witam, ano własnie-jak oceniacie te firme???branza: opiekunki w Niemczech, pozdrawiam

Mikolaj
@jojo

Malo wpisow bo pracownicy zadowoleni i niepottzebuja sciagac konkurencji. Firma placi w terminie wyplaty i skladki ubezpieczeniowe. Placa zalezy od znajomosci jezyka ,kwalifikacji, i zlecenia. Kompetentna opieka koordynatorek. Sprawdzone oferty. Jezeli ktos potrzebuje to bedzie mial pelne wsparcie. Tyle na temat wspolpracy z firma. Odnosnie plac. Zgadzam sie ze sa firmy w ktorych oferuja wyzsze wynagrodzenie ale nie oplacaja skladek np. emerytalnych. Jezeli to komus nie przeszkadza to zgadzam sie ze sa takie ktore placa troche wiecej. Zycze udanych i milych wyjazdow:)))

Jowita Nowy wpis
@Mikolaj

witam pracowalam w tej firmie dosyc dawno i to dosyc dlugo az pewnego dnia sama niewiem dlaczego przestawalam dostawac zlecenia wydawalo mi sie ze wszystko bylo w porzadku nie bylo skarg rodziny byly zadowolone .Pani ktora mna sie zajmowala zapewniala ze napewno cos bedzie ale nie bylo.podjelam prace w innej firmie i zapomnialam o Globalu.Pewnego dnia dostalam pismo z sadu w swidnicy ze toczy sie proces miedzy ZUS a globalem nie bardzo wiem jak to sie zakonczy bo jeszcze teraz w lutym byla nastepna sprawa,Zus zarzucil globalowi nieprawidlowosci w skladkach i teraz zrozumialam dlaczego firma chciala sie mnie pozbyc.Jezeli chodzi o wynagrodzenie to rzeczywiscie pieniadze byly w terminie,ale zawsze tak byla przeprowadzana weryfikacja zeby ocenic jezyk jak najnizej doswiadzcenie i profesjonalizm nie mialy wplywu na pensje,a jezeli chodzi o Mikolaja to na odleglosc widac ze to pracownik globalu pozdrawiam

anonimka

jak nie ma jeszcze żadnych wpisów, to znaczy, że to dopeiro zaczynają działać w branży opiekunek. czyli nic ciekawego, wole nie ryzykować.

Mikolaj Nowy wpis
@anonimka

Daleko posunieta opinia. Ja pracowalem dla tej firmy juz z 7 lat temu. I nie bylem pierwszy. Jezeli po takim czasie jest tak malo komentarzy to znaczy ze firma jest dobra bo jak wiecie najwiecej i najchetniej sie kogos krytykuje. Do krytyki jest zawsze dluga kolejka, mnostwo chetnych i kazdy ma cos do dodania:)))

anna

Nie polecam tej firmy. Są inne,naprawdę sprawdzone i lepiej płacą.

Mikolaj Nowy wpis
@anna

Tak lakoniczny wpis niczego nie wnosi o firmie tylko o piszacej. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Global Service M&A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
sylwia

Jest lepiej @igor maja teraz sporo nowych ogłoszeń na opiekunki do Niemiec, podobno można nieźle zarobić na czymś takim

Jakie macie doświadczenia z tą firmą? Osobiście pracowałam w Globalu jakiś czas temu i na pewno nie narzekam. Wypłata zawsze w teminie, dokładne informacje odnośnie zleceń i co było dla mnie bardzo ważne- mają swoich przedstawicieli w Niemczech, także bez obaw

sonia

Mało wpisów czyli...........marna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Global Service M&A - Wrocław

Global Service M&A