Global Service M&A

Wrocław

Opinie o Global Service M&A

sylwia

Jest lepiej @igor maja teraz sporo nowych ogłoszeń na opiekunki do Niemiec, podobno można nieźle zarobić na czymś takim

Jakie macie doświadczenia z tą firmą? Osobiście pracowałam w Globalu jakiś czas temu i na pewno nie narzekam. Wypłata zawsze w teminie, dokładne informacje odnośnie zleceń i co było dla mnie bardzo ważne- mają swoich przedstawicieli w Niemczech, także bez obaw

sonia

Mało wpisów czyli...........marna firma

anna

Nie polecam tej firmy. Są inne,naprawdę sprawdzone i lepiej płacą.

anonimka

jak nie ma jeszcze żadnych wpisów, to znaczy, że to dopeiro zaczynają działać w branży opiekunek. czyli nic ciekawego, wole nie ryzykować.

jojo

witam, ano własnie-jak oceniacie te firme???branza: opiekunki w Niemczech, pozdrawiam

Zostaw opinię o Global Service M&A - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Service M&A