Lorens & Wiktor Południe Sp.z o.o.

Myślenice

Opinie o Lorens & Wiktor Południe Sp.z o.o.

tacia

te wypłaty z miesięcznym opóźnieniem nie wydają mi się prawdopodobne, przecież pracodawca również rozlicza się z takich rzeczy z księgową itd. więc nie można pozwolić sobie na takie praktyki kochani ;)

xxx

Właściciel cham, odnosi się niekulturalnie wobec pracowników i kandydatów na pracowników. Używa wysoce niecenzuralnych słów, niegodnych zacytowania. Nie nadaje się nawet do pracy ze zwierzętami. Wymaga szacunku wobec siebie, a sam go nie daje pracownikom. Wypłaty płaci z miesięcznym opóźnieniem i to nie w całości. Nikomu nie polecam pracy w tym "kołchozie", choć kołchoz to mało powiedziane. Każdy kto ma godność nie będzie tam pracować nawet przez minutę.

Beata
@xxx 23.02.2016 13:34

Cwaniak i wyzyskiwacz szantażuje ludzi nie płaci na czas wymaga szacunku dla siebie a dla ludzi jej nie ma nie płaci też za towar który bierze od producentów

Damian
@xxx 23.02.2016 13:34

Oszust nie polecam u niego pracować nie szanuje ludzi pensji nie wypłaca kłania mu się PIP

agi-bagi

OBIECUJE UMOWY O PRACE A NIKT ICH NIGDY NIE WIDZIAŁ.MOZNA TYLKO LICZYC NA UMOWE O DZIELO ,LUB PO DŁUZSZYM STAZU 14ETATU-TRAGEDIA!!!WYPLATA IDZIE NA KATA OD 10-GO A DOCHODZI ZAZWYCZAJ31. .NIE PAKUJCIE SIE W TAKIE BAGNO

Janana

Nie wiem czy opinia o pracodawcy, że jest bardzo dobry nie jest za bardzo enigmatyczna. Pracodawca ma problemy z płatnościami, nie szanuje pracowników, krzyczy i wyzywa bez powodu. Za nadgodziny nie płaci.

Ola

Bardzo dobry

Zostaw opinię o Lorens & Wiktor Południe Sp.z o.o. - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorens & Wiktor Południe Sp.z o.o.