Hugos Tivoli

Oslo

Opinie o Hugos Tivoli

Kaska

Ja też tam pracowałam. Praca nie jest ciężka. Płacą także całkiem dobrze. Natomiast jeśli chodzi o atmosferę, która tam panuje, to jedno wielkie nieporozumienie. Mówię tu o tzw małej grupie,gdzie rządy sprawuje Pan G.Ponizanie, wyzwanie i wkrecanie ludzi w różne afery są na porządku dziennym. Nikomu, jeżeli nie ma takiej sytuacji materialnej, ciężkiej jak ja, nie polecam tam pracy.

Ja pracuje tam 14 lat i jestem zadowolony.Pelna satysfakcja.W waszym przypadku praca ta polegala na [usunięte przez moderatora], lenistwie i zlodziejstwie.a Prezesi z zonkami sa swietni.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Hugos Tivoli - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hugos Tivoli