LOGIS MONDY

Tricio

Opinie o LOGIS MONDY

Słowa kojarzące się z LOGIS MONDY (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabe. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są symaptyczni, pomocni i koleżeńscy . Od jakiej stawki można negocjować pensję?zależ od stanowskia Najbardziej podobało mi się w LOGIS MONDY:Ludzie z którymi się współpracowało Najbardziej nie podobało mi się w LOGIS MONDY:System pracy ( 32 tys. km na m-c- jazda z zapałkami w oczach)

Zostaw opinię o LOGIS MONDY - Tricio

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOGIS MONDY