NONNA

Tychy

Opinie o NONNA

Ten który oszukał system AKR

inwestycja w siebie, tak to jest właśnie ta BAJKA, którą nam wpajano lata temu. Ludzie, którzy tam kiedyś pracowali, tworzyli tą firmę, rozwijali ją, a później całe to doświadczenie kazano porzucić na rzecz jakiś śmiesznych SZTUCZNYCH ZASAD OBSŁUGI KLIENTA. Panie [usunięte przez moderatora] - mistrzem świata w sprzedaży to ja byłem zanim zatrudniliście PROMETEUS'a - później to już była tylko próba, przerobienia mnie, moich kolegów i koleżanek na manekiny ze sztucznym uśmiechem skierowanym w stronę Klienta. ZABRONIŁ Nam pan konstruktywnie krytykować i to był gwóźdź do trumny dla Nonna&Sons Sp. Z o.o. --- ale dziękuję, kiedyś będę wiedział, jak nie prowadzić własnej firmy.

Słowa kojarzące się z NONNA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnia . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyśmienici, do tej pory mamy kontakt miedzy sobą . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w NONNA:Współpracownicy, atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w NONNA:brak

Zostaw opinię o NONNA - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NONNA