Ogrody Natury

Wrocław

Opinie o Ogrody Natury

romek

ma umowę o pracę pewnie nie ma co liczyć @kkk, skoro połowę pensji dostajesz w kopercie? Piszesz, że zero wolnego, czyli praca również w weekendy?

kkk

mało tego zapomniełbym ze jak sie z niej odchodzi to zrobią wszystko zeby nie wypłacic pieniedzy czepia sie kazdej pierdoły

kkk

Pracowałem tam pół wypłaty na konto pół w kopercie oczywiście nie w terminie mało tego czesto trzeba było wogóle walczyć o wypłate zero wolnego ciągle wszystko nie odpowiada przełozonym najgorsza firma pod słońcem

jon

masz racje firma do kitu wyzysk człowieka nie szanują ludzi (usunięte przez administratora)

wszyscy którzy szukają dobrych informacji o tej firmie niech zapomną że takowe są. Brak szacunku dla pracownika, oszukują z kasą, zatrudnienie be z żadnych świadczeń, zapomnij o urlopie, wolnej sobocie i godnej wypłaty.

Zostaw opinię o Ogrody Natury - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogrody Natury