KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 34 ocen.

Opinie o KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@mdm, czy kontaktowałeś się ze swoim przełożonym w tej sprawie?

crty
użytkownik zarejestrowany

znajomy pracował i mówił że atmosfera może być :P

mdm

Wymagają.

mdm

Firma ochroniarska KTS nie wypłaca pieniędzy. Pracowałem tam w lutym, w umowie jest, że wypłacają pieniądze od 20 do 30 dnia każdego miesiąca. Do tej pory nie dostałem pieniędzy.

szafik
użytkownik zarejestrowany

Trochę dziwną stronę internetową ma to KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o. Na innej zaś dowiedziałem się, że ta firma ma swojej ofercie między innymi mieszalniki, zbiorniki do stacji zdatniania wody, zbiorniki ciśnieniowe i inne. Dosyć sporo rzeczy jak na taką firmę, ale czy ta firma oferuje jakieś oferty pracy w najbliższym czasie ?

bajko
użytkownik zarejestrowany

szukając ich strony w internecie natknąłem się naprawdę na coś dziwnego aczkolwiek związanego rzeczywiście z tym ktsem... zresztą sami spróbujcie ich poszukać. Na szczęście potem trafiłem już szczęśliwie na stronkę ze zbiornikami z tworzyw sztucznych i firmę ze Szczecina, a to już chyba prawidłowy adres

sado
użytkownik zarejestrowany

hej jakie sa oczekiwania wobec nowego pracownika? jaki zakres obowiazków obowiazuje w tej firmie? czy rekrutacja przebiega dobrze jakie pytania zadaje najczesciej pracodawca dla potrncjalnych pracowników czy trzeba konkretnie przygotowac sie z jakis pytan? jak wyglada wynagrodzenie czy wypłacaja terminowo pieniadze za wykonana prace?

tiger

(usunięte przez administratora) kolejnym majstrze od koni dlugo nikogo nie bylo na jego miejsce. Potem wzieli takiego chlopaka z goleniowa do minden na tresure. wie ktos co sie z nim potem dzialo? pracowal w kts?

anonim

firma Weber Polska (do niedawna KTS) stoi pod psem, tzn.: najważniejsza sprawa - wynagrodzenie za nadgodziny w sobotę wypłacane jest w wysokości 50%, a nie jak mówi Kodeks Pracy 100% dodatku, wszyscy o tym wiedzą łącznie z Panią od BHP i nikt nic nie może zrobić w tej kwestii, ponieważ kazda próba zwrócenia uwagi na ten problem kończy się utratą pracy. Kolejna sprawa to tak zwany \"bank godzin\" chodzi o to że z wypracowanych nadgodzin w dabym miesiącu nadgodzin potrącana jest określona liczba godzin do banku, z którego pokrywane będą ewentualne przestoje w bliżej nie określonym czasie, trzeba nazbierać 80 godzin, a firma \"dorzuca\" 40 godzin. Brak dodatku szkodliwego za prace spawalnicze , bo rzekomo nie ma takiego zgrożenia, badania szkodliwości były robione w sposób oszukańczy, przy otwrtej na oścież hali, spawało tylko kilka osób, a reszta miała zajęcia zastępcze. Na odcinku z pensji niesposób niczego doliczyć się bo część wynagrodzenia , szczególnie ta za nadgodziny porospisywana jest pod przykryciem różnych premii - chyba po to aby wszystko grało w papierach i PIP nie miał się do czego doczepić.

anonim

Witam wszystkich. na wstępie chciałbym nadmienić iż firma o której tu mowa to już nie K T S tylko WEBER POLSKA. Obecnie mieści się w Goleniowskim Parku Przemysłowym, tyle na początek. Dużo by tu opowiadać i opisywać więcej ma minusów niż plusów... jednym z ostatnich takich wybryków firmy to bony świąteczne... właśnie o tym będzie dzisiaj... Zakład ten ten nalicza bony w sposób tylko sobie znany (poroniony). Starzy pracownicy dostają po 380zł, młodzi od150 do 250, niby nic takiego ale segregacja jest ale najlepsze teraz.... pracownik który choćby dwa dni w roku był na zwolnieniu chorobowym nie dostaje już 380 a 150-250zł!!!!!! Jest to rodzaj "kary" wymyślony przez firmę. Prawda że dobre? a jakie skuteczne.. ha ha ha. Jeszcze jedno, pracownicy którzy byli na zwolnieniu chorobowym bo ulegli jakiemuś wypadkowi w pracy, przy pracy RÓWNIEŻ dostali bony odpowiednio pomniejszone!!!!!!! Wnioski wyciągnijcie sami (potencjalni, przyszli pracownicy)!!!!

koń

pozdrawiam wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zalomia :)

koń

pozdrawiam wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zalomia :)

koń

pozdrawiam wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zalomia :)

ania8718

hej może mi ktoś podać stronkę do tej nowej firmy w goleniowie pod nazwą Weber Polska bo nie mogę nigdzie znaleźć.

egon

ciekawe gdzie ty mieszkasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pewnie w jakims syfie bo na dom w załomiu napewno cie nie stac z kts owsciej pensji

anonim

(usunięte przez administratora) poligloto jesteś pewnie jednym z tych francuzkich piesków. Po pierwsze jeśli nie wiesz nic o pracy w laminatach to się nie wypowiadaj a tym bardziej o jej szkodliwości. Po drugie 14 złoty za pracę ponad czasem 10 godzinną to stanowczo za mało bo po 10 latach wątrobę masz do wymiany. Wedle ustawy w tych warunkach pracuje się tylko 6 godzin i bez możliwości nadgodzin. Dobrze by było żeby pieprzone urzędasy wreszcie wprowadziły jakieś uregulowania w stosunku do zawodu laminiarza bo jest on równie szkodliwy jak praca górnika i szkodliwe się należy. Firmy niemieckie mające zakłady w polsce bez skrupółów wykorzystują wszelki luki prawne żeby wydoić i wycieńczyć pracowników. Ty gościu ciężką pracą się pewnie nie schańbiłeś jeszcze w życiu. Aha i text nie jest bez błędny bo b. szybko piszę leszczu

ciekawy

Chyba ?? taki gruby zwalisty koło 50-tki lub lekko po .

anonim

ciekawy - 2010-11-04 11:36:01 Więc (usunięte przez administratora) jest majstrem od koni ????? dobrze zrozumiałem ??? Źle zrozumiałeś on już chyba tam nie pracuje

ciekawy

(usunięte przez administratora) jest majstrem od koni ????? dobrze zrozumiałem ???

anonim

KOŃ TO PRAWIE TYGRYS

E.T.

NAJLEPSZY JEST MAJSTER OD KONI

były pracownik

powinni bo nikt tam się nie przejmuje pracownikami może zaczeli by płacic tak jak trzeba

ciekawy

Czy pracuje tam (usunięte przez administratora)jeszcze?? Jest volksdeutschem i niby ślązakiem

egon

sam jestes burakiemkts to firma warzywniak pracują tam same buraki

egon

sam jestes burakiemkts to firma warzywniak pracują tam same buraki

Pracownik

Jezeli sie nie nadajesz do pracy to nikt Cie nie bedzie trzymał na siłe!!! w kazdej pracy jest okres próbny,tu wynosi 1 miesiac badz 3. Jezeli jestes rozgarniety to poradzisz sobie bez problemu a jesli nie to idz na Załom sadzic buraki!!!

koń

słyszałem niedawno że pracownicy wytoczyli sprawę w sądzie przeciwko firmie z powodu niepłacenia nadgodzin co o tym sądzicie???

Piotr

Słyszlem od znajomego ze jak chcesz dzien wolnego to musisz zglosic to conajmniej tydzien wczesniej a jak jest tam duzo pracy to każa zostawac po nocach i nikt nie martwi sie jak masz dotrzec do domu -tego nie trzeba zglaszac tydzien wczesniej

Zostaw opinię o KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.