KMK Hurtownia Alkoholi Megam

Płock

Opinie o KMK Hurtownia Alkoholi Megam

tempo

skoro oferta jest ciekawa i mają konkurencyjne ceny, to chyba warto pojechać ten kawałek. Ja się w ogóle zastanawiam jak ta hurtownia czy inna jest w stanie zarobić na siebie, skoro wokół tak wiele sklepów sieciowych typu makro, z mega dobrymi cenami za alkohol

Wiget

Mam znajomego w tej hurtowni i znam tych chłopaków. Solidna firma i można na nich polegac. Co do kobiet-nie wiem za dużo, ale jeśli chodzi o chłopaków, to jestem PEWIEN, że są fair. Jeżeli śmierdziało od kogoś alkoholem - to pewnie od Ciebie, bo z tego co słyszałem żadna hurtownia w Płocku nie ma tak wysokiej kultury pracy jak oni. Jestem ich klientem od wielu lat i nie mam zastrzeżeń.

brandy

masz rację tulipan.Trafiłem kiedyś na jakąś panią-bezczelne i wredne [usunięte przez moderatora].Chyba ten właściciel to ma oczy w [usunięte przez moderatora]

tulipan

O Boże kto tam pracuje?Właściciel w porządku ale gorzej z pracownikami-wredni i bez kultury osobistej,a na dodatek z daleka czuć od nich alkohol i to w dodatku od kobiet-bezczelność!I to jest pracownik?Rada dla szefa-jest tyle osób poszukujących pracy i naprawdę jej potrzebujących a tam pracują bezczelne kobiety przed 40-stką bez godności!Porażka!!!

Zostaw opinię o KMK Hurtownia Alkoholi Megam - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMK Hurtownia Alkoholi Megam