Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych sp.z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych sp.z o.o.

look

Niestety nie zgadzam się z poprzednikiem. To firma małżeństwa które chce tylko zarabiać na branży edukacyjnej. Prowadza jeszcze catering dl szkół i przedszkoli, przed którym lojalnie ostrzegam-nie ma to nic wspólnego ze zdrowym czy w ogóle dobrym jedzeniem. Zatrudniają kadrę wg upodobań pani prezes-czyli czy dana osoba będzie mogła się do niej dostosować, po to np. sa testy psychologiczne na stanowisko dyrektora w placówkach. Jeśli chodiz o oddział muzyczny-nauczyciele nie mają pojecia o metodzie stosowanej na zajęciach-mają przebyte \\\"kursy\\\" na podstawie wiedzy w Internecie... Ogólnie panuje w tej firmie niesamowity bałagan, pensje opóźnione, niekiedy nawet okrojone na bezpodstawnych argumentach, fakt umowao pracę- ale żeby chociaż wybłagać podstawowe dokumenty trzeba czekać aż łaskawie zarząd sie tym zajmie, choćby RMUA. Wspólpraca ze wspomnianym zarządem to żart-\\\"prezes wraz z panią prezes\\\" - bo tak trzeba tytułować osoby zarzadzające (dowartościować szanownych państwa)działają jak dwie oddzielne wyspy, bez porozumienia, do tego dochodzi jeszcze administracja, która we wszystkim się gubi i jeśli nie zna odpowiedzi na pytanie milczy. Nie polecam tego miejsca ludziom , którzy są uczciwi, ani też rodzicom dzieci, ze względu na ich bezpieczeństwo (jedzenie obrzydliwe-np.olej w rosole, meble bez atestów, prehistoryczne wyposazenie w niektórych placówkach, sale zabaw niebezpieczne pod względem nienaprawianych od lat elelmentów), o przekrętach dot.innych atestów, spraw związanych z sanepidem nie wspomnę... Moznaby tak pisać bez końca negatywnie o tym pracodawcy, myślę że zanim ktoś zdecyduje się na pracę w tym miejscu powinien się zastanowić...

Zostaw opinię o Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych sp.z o.o.