Cempol

Wałbrzych

Opinie o Cempol

maniek
użytkownik zarejestrowany

powiem Wam, że ta firma akurat to hurtownia motoryzacyjna - oberuje naprawde dobre samochody - akcesoria, części zamienne , u nich jest i produkcja i tez hurt, wiec te ceny sa naparwde przystepne bardzo wydaje mi się i to jest plusem dla nich jednak.

bezimienni

Ta firma a raczej ludzie w niej pracujacy,bo firme tworza ludzie a nie jeden czlowiek,jest okropna! Praca od 01 w nocy do 13 a nawet 14 po poludniu! Obejmowanie innych klientow bo najdluzej pracujacy marudza ze maja za duzo km.Robienie po 700km codziennie w nocy za marne 2tys i to jeszcze do koperty zeby urzad podatkowy sie nie doczepil.Zero placenia dodatku za nocki.Praca jak pod ziemia tylko za marna kase.Nikomu nie polecam tam pracowac!

bolo

Nie odpowiedzialni ludzie...moja kobieta dostala tam prace i kilka dni przed jej rozpoczeciem a po rezygnacji ze starej pracy,zadzwonili ze rezygnuja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle...noe licza sie ze inni maja obowiazki rodzine...

MANIA62@interia.pl

Pracodawca beznadziejny. Wykorzystuje na maxa.Pracuje się od6-tej rano do 2lub 22/Płaci na konto najniższą krajową resztę marnych groszy do koperty. A po jakimś czasie zwalniabez podania przyczyny.

Zostaw opinię o Cempol - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cempol