Atrium Sp. z o.o.
1 10 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Czy w Atrium Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

anonim Nowy wpis

prohibo Nowy wpis

teraz to przede wszystkim administratora nieruchomości szukają

Admin Nowy wpis

Tutaj jest wątek dotyczący Atrium Sp. z o.o., a nie Atrium 21 Sp. z o.o.. To są zupełnie różne firmy.

domekk

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia jak zapytaja to co najlepiej zaproponowac zeby nie bylo za duzo ani za malo...

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
54wxr

Bardzo zainteresowało mnie nowe ogłoszenie firmy Atrium Sp. z o.o. Proponują ciekawe stanowisko pracy, ale się waham czy wysłać cv. Skomentujcie to proszę. Opis stanowiska: Idealne stanowisko łączące pracę i naukę dla osób, które nigdy nie miały doczynieni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723420?keywords=&region=

Paweł Dzielnicki

Już nie płacą w Atrium tylko w Villabielany. pl , a pewnie płacili? oszukali mieszkańców Rodzinna Enklawa a teraz budują domki na Dworcowej w Bielanach. Szukają kolejnych frajerów. Ci kolesie nie znają się na budowlance, (usunięte przez administratora) ludzie trzymajcie swoje pieniądze daleko od tych kolesi ! jeśli ktoś chce (usunięte przez administratora)

Tak1Nie
zoltan89

negatywne opinie albo piszą ludzie którzy myśleli że nic nie będą robić a kasa sama przyjdzie, albo nie nadawali się do roboty lub konkurencja. Ile się zarabia nie powiem gdyż inaczej zarabiają poszczególne osoby na stanowiskach. Obsada praktycznie nie zmienia się także ludzie są zadowoleni z pracy w Atrium, jedynie dochodzą nowe osoby które też nie narzekają

Lukas

Witam czy ma ktos kontakt z tą firma? Szukam osob ktore wpłaciły pieniazki na zakup sol de elevante !! najchetniej prosze o kontakt !!

zoltan89

Widzę że chodzą bardzo ciekawe plotki o Atrium więc napiszę coś od siebie. Wynagrodzenie wypłacają bardzo punktualnie. Nadgodzin wcale nie jest wiele a jeśli już się zdarzą to płacą za nie, nie jak w innych firmach do odebrania. Handlowcy tak samo jak we wszystkich firmach w Polsce czy na świecie pracują na własnej działalności także to nie jest nic dziwnego. Firma cały czas rozbudowuje się i w planach mają stawianie nowych magazynów i rozszerzenie produkcji. Stres jest na takim samym poziomie jak w innych firmach. Moim zdaniem pracuję się bardzo dobrze a i pieniądze nie są wcale najgorsze. Większość z tych opinii tu pisanych to kłamstwa. Wiadomo że jak komuś nie chcę się pracować to będzie narzekał. Szefostwo stwarza miłą rodzinną atmosferę, organizuje dla pracowników imprezy cyklicznie także to moim zdaniem się chwali. Wcale nie traktują ludzi jak zwierzęta. Ja ze swojej autopsji mogę tylko polecić tą firmę.

TakNie

ostrzegam podwykonawców przed pakietami wykończeniowymi za które nie dostaną pieniedzy chociaż klienci wpłacją 80% wartosci inwestycji a prezesi maja wszystkich za nic

TakNie

atrium najgorsza firma nie wyplacaja pieniedzy maja ludzi za nikogo

ccc

Atrium to firma bez pieniedzy nie mają pieniedzy dla pracowników a mieszkania budują pp.pd to [usunięte przez moderatora] i cwaniaki a inwestycja sol de lewante za 10 lat nie powstanie

Tak1Nie

AAAAA

Przestrzegam przed pracą w tej firmie, prezesi to dzieciaki, które nie wiedzą jak się traktuje pracowników, poczuli przypływ gotówki i im się w głowach pomieszało. Mieszają ludzi z błotem, strzelają fochy jak smarkacze. Jeden gorszy od drugiego. Do łopat chłopaki, a nie do zarządzania ludźmi.

TakNie

Zostaw opinię o Atrium Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie