Mark-plast Marek Pietrzyk

Nowy Sącz

Opinie o Mark-plast Marek Pietrzyk

Byly Pracownik

Witam.Pracowałem u tego prostaka.Ciekawe czy tak samo odnosi sie do swojej Kobiety jak do swoich pracowników,nie polecam tego pracodawcy.

Dominika

@Mistrzunie na forum opisujemy firmę, a nie poszczególnych pracowników (http://www.gowork.pl/regulamin). Powiedz dlaczego tak uważasz? Ważne, by była na forum podana merytoryczna argumentacja swoich opinii. To ułatwia poszukiwania pracy.

Mistrzunie

Nie polecam gość gorszy od najgorszych.

@Mistrzunie 15.07.2017 10:34
Nie polecam gość gorszy od najgorszych.

Potwierdzam opinie . Były pracownik

asko

No niby tak @njjk, ale podchodząc do tego emocjonalnie i tak nic nie zyskasz. Swoją drogą, nigdy nie słyszałem, żeby były jakieś problemy z firmą, zatrudniają przecież na umowę o pracę, a co za tym idzie wszystkie warunki zatrudnienia są w niej przedstawione

markam-trans ue

Witam,ten oszust przekazał naszej firmie towar do przewiezienia do Niemiec, po czym ani towaru nie odebrano ani za transport nie zapłacono, ani też szanowny pan nie raczył odebrać telefonu, odpisać na maila ani też w jakikolwiek inny sposób się skontaktować z nami w sprawie poniesionych przez nas kosztów. Kontaktu do odbierającego nie podał, za paliwo nie zapłaci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle, wystawimy mu fv i będziemy windykować.

ona

miałam okazję pracować w tej firmię, nikomu nie polecam tam pracy właściciel jest złośliwy i chamsko odnosi się do pracowników, zero jakichkolwiek szkoleń, oczekiwania kolosalne, stres i jeszcze raz stres. Ludzie szkoda zdrowia naprawde!!!

MICHAŁ

A JA JUŻ KTÓRYŚ RAZ KORZYSTAM Z USŁUG TEJ FIRMY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY UWAŻAM ZE WŁAŚCICIEL TO DOBRY FACHOWIEC I UCZCIWY GOŚĆ PRAWDA ZE PRACUJE Z PRACOWNIKAMI ALE UWAŻAM TO ZA ZŁĄ RZECZ

oszukani

Byłam klientką Mark-Plastu. Do momentu zapłaty za towar pan Marek.P wchodzi bez mydła do.... Po zapłacie traktuje klientów jak śmieci (DOSŁOWNIE), uszkodził nam dwa okna, brama garażowa się zacina. DRAMAT. Na początku gdy jeszcze odbierał tel, obrażał mnie,że jestem niepoważna, roszczeniowa (bo składam reklamacje). Obecnie naszą sprawą zajmuję się nasz adwokat. Jeśli chodzi o pracowników...przeklina, wyzywa ich od nierobów, idiotów, to są szczyty, żeby tak traktować swoich pracownikaów przy klientach. Nasza sprawa trochę potrwa ale nie odpuścimy temu pożal się boże "fochowcowi" od siedmiu boleści. Uważajcie na ta firmę. OSZUŚCI I TYLE!!!!!

anonim111
@oszukani 15.12.2014 12:05

Calkowicie zgadzam sie z moim przedmowca. Jakis czas temu rowniez bylam swiadkiem takich zachowan "pana wielce wlasciciela" wspolczuje ludziom ktorzy musza tam pracowac! My rowniez walczylismy o to by uznano nam reklamacje na dopiero co zamontowane okna i podobna sytuacja-jak sie juz zaplaci kase to ten czlowiek zmienia sie o 180 stopni, wykrzykuje przez tel albo nie odbiera :/ szczerze nie polecam tel firmy!!!

zyczliwa

może umowe dostaniesz ale psychicznie po miesiącu będziesz na dnie!!!

Michu

Właściciel firmy pan (usunięte przez administratora) awansował na montażystę to świadczy o tym jak firma się rozwija. Zwykły robol z niego i to mało profesjonalny .

wwwwww

A ja pracowałem jednodniowy okres próbny. 10zł za godzinę , poplątałem się po budowie, dostałem 140zl. Szkoda ze tylko jeden dzień , pewnie ktoś mnie podkablował albo byłem za drogi.

Życzliwy

Lekką ręka zarobicie więcej w realu na kasie. Bez stresu i legalnie.

Zostaw opinię o Mark-plast Marek Pietrzyk - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mark-plast Marek Pietrzyk