slodkiwentzl

Kraków

Opinie o slodkiwentzl

domitom

Jedno słowo "masakra" ! Zamówiłem tartęd dla synka, przyniesiono coś w rodzaju cieńkiego naleśnika obrzuconego kilogramem jabłek !!! Zdjęcia, gdyby ktoś chciał chętnie udostępnie na maila, niezły Państwo będziecie mieli ubaw. Na moją uwagę, ze ta tarta to raczej naleśnik, kierowniczka odpowiedziała, że poprzednie były za grube i klienci się skarżyli. Po prostu ręce mi opadły w tym momencie. Zdecydowanie nie polecam." domitom@interia.pl Paweł 21.04.2010

Zostaw opinię o slodkiwentzl - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie slodkiwentzl