POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.

Olka

(usunięte przez administratora) odpowiedni ludzie na stanowiskach kierowniczych. Szczególnie w biurze dzięki pani M. Atmosfera jest bardzo (usunięte przez administratora)przyjemna. (usunięte przez administratora)liczą się ludzie i ich zdanie.

Viki Nowy wpis
@Olka

Jeśli to ta Pani (usunięte przez administratora)miałam przyjemność rozmawiać, to rzeczywiście(usunięte przez administratora) szukać pracy (usunięte przez administratora)odpowiedzi na konkretne pytania,(usunięte przez administratora)takim sposobem dobrych i kompetentych pracowników (usunięte przez administratora)znajdą do firmy @Pracodawca

W biurze nie ma za to akordu? Widziałam te komentarze odnoszące się do samej produkcji, mnie interesowała oferta do kadr i płac, w zasadzie dalej jeszcze jest dostępna i może jeszcze podeślę dokumenty, ale czy warto? jest tu może ktoś z biura? czemu potrzeba kogoś jeszcze? Zakład planuje zwiększyć zatrudnienie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.?

Jezus Nowy wpis

Niestety źle, godzinowcy są gorzej traktowani jak ci na akord, podwyżki szybciej doczekasz się pracy a nie płacy, urlopy to oni ci ustalają a nie ty sobie , a weź często urlop to mozesz się liczyć z konsekwencjami. I broń boże żebyś powiedział coś na kierownika lub pewnego brygadziste to niestety oni się takich pozbywają, to chyba że chcesz być konfidentem to takich z otwartymi rękami biorą.

czy pracownicy faktycznie wracają do firmy? zastanowił mnie ten wątek i komentarz, w którym ktoś sugerował chyba właśnie ucieczki oraz powroty. Tak dla jasności jakie wtedy mogą występować warunki? wraca się na tym co się wcześniej wypracowało? I czy ma się pierwszeństwo wobec osób z zewnątrz?

Czyli mimo wszystko łatwiej jest przez cala rekrutację sobie wtedy przejść po prostu? a zespół jak takich ludzi przyjmuje? Atmosfera bywa miedzy ludźmi rożna?

Jezus

(usunięte przez administratora)i żeby tam wracać, prawie cały powiat I branża meblarska (usunięte przez administratora) zawsze się liczy dla nich akord(usunięte przez administratora) Jest wielu pracowników co mają dużo (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

A na tym piankowaniu pracują tez kobiety może? ja akurat dla siebie za pracą tu patrzę od nowego roku chcę się przyjąć ale ciekawi mnie czy moja dziewczyna tez by mogła przyjść? Czy tam praca jest lekka? I czy na kolejny rok macie jakieś zmiany czy wszystko raczej będzie po staremu?

Łukasz

Pracuję na innym dziale ale każdy w firmie wie (usunięte przez administratora) jest na piankowaniu. (usunięte przez administratora)i w sumie na tapicerni też tak mamy. Polak (usunięte przez administratora) Ukrainiec pływa w meblach. Stawki wiadomo w akordzie kasa na konto (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) I z tego co mi wiadomo właśnie na piankowaniu (usunięte przez administratora) na tapicerni jak narazie takiego czegoś nie ma ale (usunięte przez administratora)@Pracodawca

@Łukasz

Chyba kluczowa fraza została wycięta, bo teraz to już nie wiem czy jest w miarę dobrze czy nie? my z dziewczyna byśmy chcieli gdzieś przyjść a widzę, że tu dla kobiet chyba jest otwarta kwestia pracy? dużo ich? I co tu się tak w ogóle dźwiga? Gdzie będzie nam najlżej? Chyba ze mnie dadzą na inny dział?

Jezus

To prawda że (usunięte przez administratora)na magazynie w dziale zaopatrzenie, słyszałem że (usunięte przez administratora) doświadczony pracownik po 15 latach lub więcej z uprawnieniami na wózek widłowy a firma (usunięte przez administratora)czy wogole jest sens starać się o prace na tym dziale,

@Jezus

Czy tym samym sugerujesz, że nie każdy ma te uprawnienia na wózek? Jak atak czytam te krótkie oferty na głównej stronie to w nich jest wpisane zarówno u magazyniera jak i tego z działu pianek, że operowanie wózkiem wchodzi w zakres zadań. Czy to nie oznacza, że każdy kandydat musi je mieć?

Czy w POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 27 stycznia na GoWork.pl.

Czy nadal przy produkcji mebli pracuje się na akord? Doczytałam taką informację i jestem w szoku. Nie da się na tym stanowisku pracować za stawkę godzinową? Poza tym, czy nadal tak jest, że tylko jedna sobota w miesiącu jest wolna? Wciąż praca po 10 godzin? Ciekawi mnie to, czy nastąpiły jakieś zmiany od ostatnich komentarzy dotyczących pracy w tej firmie. Szukam pracy w tego typu branży

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Anonimowa

Odchodzą to mało powiedziane. Uciekają i nie oglądają się za siebie.

Rumburak
@Anonimowa

A możesz napiasać, dlaczego uciekają? Myślałem o zatrudnieniu w tej firmie i ciekaw jestem, czego się spodziewać.

Marko

Dowiedziałem się że jest (usunięte przez administratora) praca po 10 godzin i (usunięte przez administratora)przyjęcia są tam stale widać że rotacja pracowników duża.

Kuba
@Marko

Praca po 10h plus soboty!! (usunięte przez administratora)Jeden plus- wypłata zawsze na czas. Od ponad miesiąca nawet nie ma kontrolera jakości na zakładzie ???? (usunięte przez administratora)Praca dla osób o silnych nerwach (usunięte przez administratora)

Janusz z Polski
@Marko

Oczywiście przy zapytaniu o pracę to wszystko git. Same ochy i achy, a w środku bangladesz, skąd my to znamy. ☹️

On tam był
@Kuba

10godzin jedna sobota ostatnia wolna co do kasy zawsze na czas atmosfera taka jak wszędzie trzeba pracować żeby zarobić na akordzie nigdzie nie ma leżenia zawsze pracę można zmienić co do ludzi ja trafiłem na pomocnych ale to internet sprawdzić można samemu czy polecam hmm w tym rejonie dobra praca (usunięte przez administratora)

Rotacja bardzo duża. Jednak wcale mnie to nie dziwi. Nie wypłacają wynagrodzenia na jakie się umawiają, atmosfera też nie najlepsza. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą Są lepsze firmy w okolicy .

Czy firma ma wogole jakiś dobry tapicerów.

markus

witam prosze powiedziec jaka panuje atmosfera w firmie ile godzin sie pracuje czy soboty wszystkie trzeba robic i jaki zarobek dla magazynier .

Piszecie kompletne bzdury. Nie jest idealnie, ale jest o wiele lepiej niż w firmach w okolicy. Ciekawe czy potrafilibyscie powiedziec to tym ludziom w twarz - cala magia internetu. Firma ok, trochę jest do poprawienia, ale widać ze sie starają i reagują na to co mówią ludzie z produkcji.

Pupcia

Jeżeli nie ma surowców dostępnych i z czego robić to po cholere maja trzymać ludzi na siłę? jakby nie było pracy, a kazali by chodzić do pracy to byś pewnie i tak marudził po co tu przychodzić itd.

Joga

Niektóre firmy zamykają sie na kilka dni bo nie maja z czego robić i ludzie nie robią z tego problemów.

Twoja wypowiedź jednoznacznie stwierdza, że doszło do zmiany w firmie Polak Meble L. & M. & D. Polak na stanowisku prezesa. Może, zanim zadam pytanie ściśle związane z pracą w tej firmie, to napiszesz mi, co było w ogóle powodem podjęcia takiej decyzji o zmianie osoby na stanowisku prezesa? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Ona

Wszystko gra

Jaki cep

Po (usunięte przez administratora)starej kadry firma skoczyła bardzo w górę wiec nie rozumie takiego wpisu!!!

Czy całość wypłaty jest przelewana na konto?

zainteresowany

Jak nastroje w firmie bo kryzys z pandemią z pewnością spowolnił również firmę?

Max

najlepsze są te dzwonki na przerwy;p i ogród na dachu

Zostaw merytoryczną opinię o POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K. - Kępno

• Jak się pracuje w POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.?

POLAK MEBLE Sp. z o.o. Sp. K.