ADS Recruitment Ltd.

Southampton

ADS Recruitment Ltd.

Opinie o ADS Recruitment Ltd.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie ADS Recruitment Ltd.?

zniesmaczony

najgorsza agencja pracy w Southampton ! Ludzie, szukajcie pracy gdzies indziej bo ADS to złodzieje, wyzyskiwacze

southampton

co więcej ... ten cały śmieszny kierownik M a r e k ... nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, grafikach , planowaniu. o niczym. którego kierowcy numer ma zapisany pierwszy, ten jedzie. brak zorganizowania, brak myślenia... brak wszystkiego... sam jest niby kierowca a siedzi w domu i wysyła innych, a potem przedstawia że ma najwięcej godzin wyjeżdżonych chyba do sklepu po bułki albo z dziećmi do szkoły. potem w biurze pewnie przedstawia godziny rozpisane po równo na wszystkich a tak naprawde jeden jeździ. żal

chichester i epc

witam, miałam okazję poznac agencję chyba z każdej strony. brak odzewu po wypełnieniu aplikacji, po ponownej rejestracji i wysłaniu do pracy na sałaty prace konczyło ie wcześniej i nie było transportu do domu, gdy zaczęłam jeżdzic ze znajomymi ads nadal zabieral pieniądze za transport z którego nie korzystałam. fabryki płaca im pieniadze za dowóz a oni dodatkowo zdzieraja kase. praca kierowców oburza... jeżdża od rana do nocy, czasem jeden kierowca zabierał mnie z nocki i odwoził na nocke a w ciagu dnia tez jezdzil. ile tak mozna??? jedni są traktowani lepiej od drugich. jedni siedza w domu albo jadą "kółko po prostej" i nie biora ludzi którzy są im nie podrodze a drugim wrzucaja do busa ludzi że trzeba jeździć po całym mieście w korkach. co wiecej ci którzy rozwożą po całym miescie dostaja rozkaz żeby jechać dodatkowo kogos zawieźć, odebrac bo ktoś źle sie poczuł itp a ci którzy są szybciej w domu juz maja wolne... pracuja dużo, jeżdża non stop 12 dni i maja 2 dni wolnego a potem znow 12 dni pod rząd jezdza. sa na bezprawiu. powinna się wziąć za nich służba odpowiedziałna za prawa pracowników. najgorsza agencja pracy w Southampton. nie polecam i przestrzegam

Zostaw opinię o ADS Recruitment Ltd. - Southampton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADS Recruitment Ltd.