magpol ochrona

Kłodawa

Opinie o magpol ochrona

Ares.

Magpol ? hmm... no to zacznijmy tak-> Magpol to firma czy jakaś zbieranina cyrkowców ? Rzekomi ,,niby" ochroniarze wyglądają jak półdupki z za krzaków. z Tego co wiem , dana firma nie płaci pieniędzy pracownikom , szef firmy Magpol nasłał swoich ochroniarzy na mnie była to jakaś banda degeneratów ,a upomniałem się tylko o swoje ciężko zarobione pieniądze w tej firmie !! wstyd nic poza tym . Kto dopuścił tą firmę do świadczenia usług z zakresu ochrony mienia ?!? no kto ?!? ... Czy ktoś miał z tą firmą już do czynienia ?!? jak TAK to prosił bym o jakiś komentarz dotyczący danej firmy ?!?! (MAGPOL) z Kłodawy. pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o magpol ochrona - Kłodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magpol ochrona