Nieruchomosci Muraszko

Jelenia góra

Nieruchomosci Muraszko

Opinie o Nieruchomosci Muraszko

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w nieruchomosci muraszko? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

czyli standardowo poszerzona poferta jeśli chodzi o biura nieruchomości obecnie, wchodzą też w kredyty widzę. chyba najwięcej hajsu i tak jest na hotelach pewnie

ada

współpraca w zakresie kredytowania nieruchomości bardzo nieudana, namawiają Klientów aby korzystali z Ich usług finansowania. Proszę uważać przestroga dla Pośredników !!!!!!!!!!!

uczciwa

Strona internetowa obecnie nie dostepna, posrednicy podają sie za osoby prywatne, np. jako Anna[usunięte przez admina] lub Malgorzata [usunięte przez admina] oferty na stronie nieruchomosci-online "tylko bezpośrednie"..

dobra atmosfera pracy, praca w nienormowanym systemie godzin co doskonale pasowalo do mojego trybu zycia

Zostaw opinię o Nieruchomosci Muraszko - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomosci Muraszko