Nieruchomosci Muraszko

Jelenia góra

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Nieruchomosci Muraszko
2 5 6 1

Opinie o Nieruchomosci Muraszko

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w nieruchomosci muraszko? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

03

czyli standardowo poszerzona poferta jeśli chodzi o biura nieruchomości obecnie, wchodzą też w kredyty widzę. chyba najwięcej hajsu i tak jest na hotelach pewnie

ada

współpraca w zakresie kredytowania nieruchomości bardzo nieudana, namawiają Klientów aby korzystali z Ich usług finansowania. Proszę uważać przestroga dla Pośredników !!!!!!!!!!!

uczciwa

Strona internetowa obecnie nie dostepna, posrednicy podają sie za osoby prywatne, np. jako Anna[usunięte przez admina] lub Malgorzata [usunięte przez admina] oferty na stronie nieruchomosci-online "tylko bezpośrednie"..

anonim

dobra atmosfera pracy, praca w nienormowanym systemie godzin co doskonale pasowalo do mojego trybu zycia

Zostaw opinię o Nieruchomosci Muraszko - Jelenia góra

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomosci Muraszko