Berendsohn

Chorzów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Berendsohn

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berendsohn

uakaiap

Firma posiada swoje oddziały w czternastu państwach europejskich. Główna siedziba mieści się w Hamburgu. W 2008 roku został otworzony oddział w Polsce w Chorzowie, wiec rozwijają sie naparwde szybko no i cały czas zatrudniają nowe osoby też to na plus.

pracownik w Berendsohn

Pracowałeś w firmie 3 lata? i czemu tam już nie pracujesz?? wypaliłeś się.. naprawdę nie dziwię się.. twój poprzednik dwa posty wcześniej napisał super.. praca dla osób z mydleniem oczu i laniem wody to jeden z argumentów żeby tam nie pracować, drugi to szef i atmosfera którą tworzy. Szkoda sił i energii na taką pracę !

Sebastian

W Pracy w Berendsohn w cale nie jest tak super artykuły trudne do sprzedaży i wybór taki sobie, cena wysoka, w trakcie mojej pracy duża rotacja pracowników, podejście szefa? nie ten..będzie następny. Atmosfera taka sobie, jak zrobisz plan to zobaczysz premię . Jak dla mnie nie była to praca rozwojowa, satysfakcjonująca, raczej totalny wyścig i zmęczenie monotonnią. Nie żałuję że mnie tam nie ma. Pracowałem w firmie prawie 3 lata i pozwolę sobie odnieść się do wypowiedzi. Tak artykuły są trudne do sprzedaży (chyba , że jesteś dobry w tym co robisz) "wybór taki sobie" - około 100 produktów , które zmieniają się dwa razy do roku - to moim zdaniem spory wybór :) Cena wysoka - zapewne adekwatna do jakości oraz kosztów firmy. Rotacja spora - sprzedawcy przychodzą i odchodzą (jeżeli nie sprzedają) ale ... część ekipy pracuje od dłuższego czasu i sobie pracę chwali. Szef taki sobie ? To dla mnie najbardziej żałosny argument ! Wstyd ! jak zrobisz plan to zobaczysz premię ??? Tak ? Premia była wypłacana dopiero jak zrealizujesz plan ? Byłem pewien , że dostawało się premię za każdą sztukę zamówienia ... Chyba , że sprzedaż była na poziomie 0 zamówień. Nie udzielam się na takich forach ale tu postanowiłem zrobić wyjątek ponieważ czytając ten wpis uznałem że wiele tu według mnie nieścisłości. Pozdrawiam wszystkich serdecznie !

Pracownik

W Pracy w Berendsohn w cale nie jest tak super artykuły trudne do sprzedaży i wybór taki sobie, cena wysoka, w trakcie mojej pracy duża rotacja pracowników, podejście szefa? nie ten..będzie następny. Atmosfera taka sobie, jak zrobisz plan to zobaczysz premię . Jak dla mnie nie była to praca rozwojowa, satysfakcjonująca, raczej totalny wyścig i zmęczenie monotonnią. Nie żałuję że mnie tam nie ma.

pepe

Muszę przyznać, że szef na wysokim poziomie...do tego atmosfera...szkolenia...wyjazdy. Super. Wynagrodzenie Handlowca to 2 tys plus premie i bonusy za sprzedaż. Zgadzam się z przedmówcą...ciężki kawałek chleba...choć jest paru takich co daje radę...niestety większość odpada w przedbiegach. Umiesz czarować ludzi to coś właśnie dla Ciebie. POLECAM i pozdrawiam ekipę z Berendsohn'a :)

Byly pracownik

Polecam. Atmosfera super, szef można się od niego uczyć podejścia do pracowników, odpowiednie do potrzeb szkolenia, choć pomysł na biznes ciężki.

Zostaw opinię o Berendsohn - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berendsohn