Huta Szkła Gospodarczego "SOLBIKA"

Maków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Huta Szkła Gospodarczego "SOLBIKA"
3 12 6 1

Opinie o Huta Szkła Gospodarczego "SOLBIKA"

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Huta Szkła Gospodarczego "SOLBIKA". Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

anonim

(usunięte przez administratora)

kabłąk

nie spodziewaj się tego zbyt szybo tutaj. raczej to co jest to pozostanie już na dłuższy czas niestety

ewela

Zero szanowania pracownika jest sie zwyklym robolem za grosze Socjal zerowy tylko wydusic z człowieka ile sie da!!!!!!! Masakra

anonim

trzeba sie narobic a zarobi mizerne w dodatku brak socjalu, jedye co to paczka na Boze Narodzenie ze stara zamrożona wedlina ktora w sklepach nie zeszla

john

masakra,naric sie trzeba a zarobki male i gorrrrąco

Zostaw opinię o Huta Szkła Gospodarczego "SOLBIKA" - Maków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego "SOLBIKA"