Linter S.A.

Wolbrom

Linter S.A.

Opinie o Linter S.A.

z boryni

ogulnie firma nie jest zła zarobki na poczatek ok 1500-1800 bez sobót praca na odstawie głównej ala jak podpadniesz.... to bezpłatyn urlop cie czeka.Oczywiście emeryci żądża kiepsko i ci z dozoru i ryle.

Zostaw opinię o Linter S.A. - Wolbrom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linter S.A.