CONERC sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o CONERC sp. z o.o.

Wa

Uważam, że naprawdę wartościowa firma pod wieloma względami, bardzo fajna i rozwojowa teraz jest, szacunel

colin

Conerc to kolejna z wielu firm która na swoją siedzibę zdecydowała się w Tarnowskich Górach. Jak tak dalej pójdzie rozwój firm w tych okolicach to niedługo zabraknie im pracowników z pobliskich miast... , ale wracając do tematu może rzeczywiście jest ktoś w stanie napisać czy płacą tutaj lepiej niż w przedsiębiorstwach nieopodal?

jolka

a to w nowym roku się miały zmienić stawki płacone w conarc? no to zaskoczenie, no to może jednak warto przyjść do nich do pracy i się zatrudnić. a może mi ktoś konkretnie odpowiedzieć jak te stawki się zmieniły i ile teraz tam netto na rękę płacą? z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

KASA

no wiem że tak po przerwie pytać to możę nie wypada ale mnie zaitrygowały kwoty oferowane w tej pracy. mianowicie jestem cieakwy czy teraz w 2015 roku któy zaraz będzie stawki są takie same czy jednak inne. jest jakaś szansa na znalezienie zaraz pracy w conercie ? z góry dziękuje ze pomoc dla mnie i innych bo nie jestem samolubny

KASA

?

Jaaaa jeszcze miałem napisać że to się tyczy Asa Clima z grupy Conerc. (usunięte przez administratora)Praca w Conerc to frykasy rarytasy. Pensja jak w kosmosie. I ciągle straszą zwolnieniami. A władza to(usunięte przez administratora). Liczy się kasa jak w każdej firmie. A co ją mam zrobić roboty żadnej a oni płacą.

Oi

Paczka na święta. Bony towarowe. Rozkład jazdy ustala sie z brygadzistą. Grafik na caly miesiąc i potem ni h.. się nie zamienisz. Jak masz łapy do roboty i ci się chce to zarobisz. (usunięte przez administratora). Stawką jest prostą etat za 1800 albo na godzin ile wyrobisz tyle masz.

ANDY

Od 6:00 Do 14. Od 14 Do 22:00. Od 22:00 Do 6:00. Każdy pracuje 8 godzin metodą na gwizdek z przerwą. Myślę że o resztę powinieneś pytać podczas ewentualnej rozmowy o pracę.

ANDY

Obsługuję prasę krawędziową. Praca jest, wynagrodzenie na koncie, urlopy bez większych problemów. A nie pasuje mi to że robię na zmiany. Ja tam widzę pięć gwiazdek na sześć choć żem ślepy na oko.

ANDY

Nie narzekałem i nie narzekam.

ANDY

Grupa conerc ma większościowy pakiet w grupie asa clima. Natomiast ta ma fabryki w Krośnie, Tarnobrzegu, Rzeszowie i Dębicy. Conerc powstał w Chorzowie więc pewnie wtedy przystąpili do jakiegoś porozumienia. Zresztą właściciel jest wykładowcą to go miasta lubią. Zawsze to lepiej wygląda jak w projekcie bierze udział jakiś doktor albo profesor hehe.

ANDY

Conerc to grupa kapitałowa oni tylko rządzą innymi firmami. Raczej marne szanse żeby tam się dostać. Ja nie wiem władze widziałem dwa razy w życiu. To znaczy ją pracuje w jednej z firm która wchodzi w skład grupy conerc. No nie wiem co się mówi. Praca na produkcji za minimalne wynagrodzenie. Ale to jeden z większych pracodawców w regionie więc oni sobie z tego świetnie zdają sprawę. Nie wiem jak się pracuje tam na górze. Pewnie fajnie i napewno za dobra kasę.

TOMEK

Nie opowiadaj bzdur. (usunięte przez administratora)

ttt

(usunięte przez administratora)Zajdziesz w ciążę to lecisz na bruk. Żadnych urlopów żadnych dodatków. A spróbuj się z kierownictwem nie zgodzić to od razu dyscyplinarka. Nawet rozmawiać nie chcą. Od roku proszę o RP7 to księgowa czasu nie ma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znacze.

O_P

Od dwóch lat tam pracuje. Nie ma idealnego pracodawcy. Płaczu nie ma.

velonka

Niestety ostatnimi czasy po wprowadzeniu zmian kadrowych zrobiło się (usunięte przez administratora). Typowe nastawienie na (usunięte przez administratora)

MADZIX

Przecież to Branding ;P Marna prowokacja konkurencji skoro markę szuka w KRS hehehe ;P conerc już chyba od roku nie jest firmą tylko marką grupy bo się im trochę rozrosło ;P Jednak jazdy do K-rk mnie trochę przerosły.

Anonim

Dziwne tak dobra ta firma sp. z o. o. a w KRS jej niema?

P

Nie pracuje już tam ale chybaa mail to na pewno conerc@conerc.pl

Anonim 1

Mogła bym prosić kontakt telefoniczny do firmy Conerc?

Praca jak praca. Płatne za miech około 2700 na łapę. Na specu lepiej ponad 4000. Właściciel to młody choleryk. Lepiej nie wchodzić mu w drogę. Na każdym dziale jest kierownik zespołu więc lepiej z nim gadać. (usunięte przez administratora). Teraz to już nie jest w Tarnowskich Górach tylko w Krakowie. Ale ogólnie poza kilkoma sprawami to jest OK. Tylko lepiej nie podskakiwać i robić co kazali.

MADZIX

Praca OK. Szef nie jest miły.

Arek

Uczciwie i tyle w temacie.

Bardzo profesjonalna firma. Pracowałem dla p. Szafrańskiego jeszcze w firmie TIAN sp. z o.o. a potem w CONERC w dziale projektów. Aktualnie w dziale inwestycji. Młodzi pracownicy na bardzo wysokim poziomie. Doskonały dobór kadry. Prezes Szafrański jest naprawde normalnym człowiekiem.

MIRI

Dobrze się tam pracuję. Wypłaty zawsze na czas. Pracowałam od stycznia. Inni pracownicy też OK. Szef jest bardzo wymagający ale rozsądny. Nigdy nie miałam z nim problemów Dużo kursów i szkoleń. Raczej dla osób które mają już doświadczenie.

Zostaw opinię o CONERC sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONERC sp. z o.o.