WITROCHEM SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o WITROCHEM SP. Z O.O.

TRW

na kontroli jakości tragedia, coraz więcej pracy, kierowniczka zwalnia ludzi za byle co i mamy tego efekty doświadczeni pracownicy odeszli i nie ma komu pracować , zresztą młodzi też rozglądają się za czymś innym, kasa zła nie jest ale traktowanie pracownika nieciekawe, jedyny plus taki że w końcu z rozdzielnią zrobili porządek i jest mniej osób, które pracowały bardzo wolno, a nacisk był zawsze nie na nich tylko na kontrolę jakości gdzie na zmianie bywało niekiedy po 2 osoby, krótko mówiąc rządzą tam ludzie z grupą inwalidzką, a sprawny pracownik nie ma nic do gadania bo od razu wypowiedzenie

Grzegorz

Witrochem nadal szuka elektryka - automatyka problem ich polega na tym że oferują specjaliście 10,60zł na godzinę co daje przeciętną pensję na poziomie 1760zł i ramach tego oczekują pełnej całodobowej dyspozycyjności. Treść ogłoszenia poniżej: Firma Witrochem Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk Miejsce pracy: Skórzewo k/Poznania Obowiązki: - naprawy oraz konserwacja maszyn, urządzeń, przyrządów elektrycznych i oświetlenia, - naprawy oraz konserwacja układów elektrycznych, zasilania oraz automatyki sterowniczej, - badania i pomiary pracujących układów elektrycznych i zasilania celem wytypowania elementów lub układów do wymiany bądź regeneracji - likwidacja awarii powodujących przerwy produkcyjne, - zabezpieczenie w ramach posiadanych uprawnień ruchu elektro – energetycznego z całodobową dyspozycyjnością. Od kandydatów oczekujemy: - uprawnienia do 1Kv - umiejętność naprawy automatyki elektrycznej

Zostaw opinię o WITROCHEM SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WITROCHEM SP. Z O.O.