Opinie o Provident Polska S.A.

ziego

Przede wszystkim jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów @ertf, co nie zawsze jest łatwe, no ale właśnie dzięki temu też można mieć wyższą premię.

nikt nie każe ludziom brać tych pieniędzy....po prostu biorą bo nikt inny by im nie dał.co do kierownictwa?są całkiem całkiem,ja miałem paru przez swoje życie i szkoda że takich ludzi dopiero teraz poznałem.a z lichwą mają mniej wspólnego niż inne firmy o podobnym profilu.szkoda tylko ,że tak krótko miałem zaszczyt z nimi współpracować

Zostaw opinię o Provident Polska S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provident Polska S.A.