REFINANSE

Opinie o REFINANSE

lilla

Witam, pracowałam 4 lata w Firmie Refinanse. Mogę powiedzieć, że nie miałam nigdy kłopotów z szefem i kolegami z pracy. Bardzo mila atmosfera i konkretne zadania do realizacji. Zarobki wysokie dla osób, które potrafią angażować się w prace i są efektywni. Gdybym nie musiała zmienić miejsca zamieszkania nigdy bym się nie zwolniła, Pozdrawiam

Patrycja

Bardzo jestem zadowolona z pracy Firmy Refinanse, ponieważ dzięki Nim odzyskaliśmy ( społdzielnia mieszkaniowa) większość zaległych płatności. Serdecznie polecam!!!!!! Patrycja M.

Zostaw opinię o REFINANSE - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REFINANSE