Przedsiębiorstwo Robót Mostowych "Mostar"

Stargard Szczeciński

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Mostowych "Mostar"

stargardzianka

Jeszcze kilka lat temu, tradycją było, że firma płaciła pracownikom pensje minimalną z umowy a resztę pod stołem - upodlenie dla pracowników... Taką firmą powinna zainteresować się jakaś służba w tym kraju..

krzys123

Firma nie rzetelna. Nie płaci faktur. Jednym słowem Oszuści

oszukany

W JEDNYM PROSTYM SŁOWIE MOŻNA OKREŚLIĆ PREZESA I FIRMĘ MOSTAR - :( usunięte przez administratora ) uważać na każdym kroku !

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Mostowych "Mostar" - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych "Mostar"