Salon Opla

Częstochowa

Opinie o Salon Opla

nego

ciekawy, z tego co widziałem to praca u nich jest naprawdę wymagająca. Nie wiem szczerze jakie dalsze kroki będą podjemowane.

kozek

Generalnie właściciel to dziwny człowiek, który myśli że jak ma pieniądze to może ludźmi poniewierać. Pracowałam tam krótki czas ale nigdy w życiu moja noga tam nie postanie. Nie mówiąc o tym, że oszukiwano klientów na częściach itp. a nam kazano kłamać. Nie polecam.

zdenek smetana

zero szacunku dla pracownika. jak na taki serwis jestem zawiedziony.

Wysłałem na Handlowca, tak jak było w ogłoszeniu, ale to była praca na magazynie, pierwsza sprawa która ich dyskryminuje jako pracodawca. Rozmowa z samym szefem Polaczkiem, ale sendo sprawy jest inne podpisanie weksla in blanco w zamian za pracę, nie wiarygodne że jeszcze są tacy pracodwcy ! Gdy zadzwonił do mnie i mu odmówiłem to miał pretensje że cytuje : "myśle o uruchomieniu weksla a nie o pracy"

Zostaw opinię o Salon Opla - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Opla