Opinie o Faberlic Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Faberlic Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faberlic Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faberlic Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w firmie Faberlic Europe Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Prawnik?

Marzena

Jakiś czas temu dostawałam propozycje dołączenia, ale to jest firma rosyjska A jak zrobią tam zakaz używania płatności Swift to nawet nie dojdą produkty klientowi , ja też obecnie nic nie kupuje rosyjskiego.

Daria
@Marzena

Faberlic to europejska spółka, zarejestrowana w Warszawie. Polska obsługiwana jest z magazynu w Warszawie. Jak zmieni Pani zdanie- zapraszam do współpracy ???? Wystarczy wypełnić formularz: https://faberlic.com/register?sponsornumber=718366816&lang=pl&r=1000034185649

Wiki
@Daria

(usunięte przez administratora) Właścicielem firmy jest Pan Aleksjej Nieczajew , firma powstała w Moskwie. Pan Nieczajew wraz z Panem Dawankowem założyli również partię polityczną Nowi Ludzie . Oczywiście oddziały firmy są zarejestrowane w różnych krajach , jednak główna firma jest w Moskwie. Ale to można znaleźć w Wiki i sporo innych ciekawych informacji. Moja opinia jest neutralna . Nie jestem pracownikiem , ani klientem. I dziwi mnie , wasi przedstawiciele nie potrafią nawet powiedzieć kto jest głównym Właścicielem i z kąd są produkty .

@Daria

ale produkty na magazyn w Warszawie docierają z Rosji...

Aneta
@Ania

No i co teraz? Uważasz, że trzeba to wszystko jak najszybciej zamknąć?

Kasia Nowy wpis
@Aneta

haha juz zamknęli, tak twardo putinowskiej firmy broliłyście to teraz macie ???????????????? sankcje weszly i juz nie możecie zamówień robić i pchac kase zeby mieliza co ruskie wybijac Ukraińców. Konsultantki farberica wy tez macie krew na rekach za pracowanie dla morderców!!!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Faberlic Europe Sp. z o.o.?

weronika

Wpadłam na nich na Facebooku nie logowałam się tam dzisiaj chcieli mi wcisnąć kit maska i odżywka do włosów zadawałam pytania najpierw o skład kopiuj wklej poczyta sobie pani o produkcie ani słowa o składzie następnie do jakiego typu włosów dostałam odpowiedź do każdego typu włosów wymagających regeneracji odpisałam JAK COŚ JEST DO WSZYSTKIEGO TO JEST DO NICZEGO RYJE Z TEGO OD RANA ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

@weronika

Po co taki gupi wpis Na kogo wpadłaś na szampon Pomys co piszesz zanim napiszesz

Aneta Nowy wpis
@Kobieta Polka

Komuś jeszcze tak urywa śmiesznie stronę przez te znaki zapytania? Bo nie chcą przejść do nowej linijki u mnie. I tak ogólnie odżywka odżywką, ważna sprawa, ale chyba w firmie umowa to priorytet moi drodzy. Wie ktoś jak to wygląda podczas okresu próbnego? Jest tu taki, a jeśli tak to jakie warunki?

Anita Nowy wpis

Jeśli jesteś konsultantką Faberlic i nie chcesz zostawić swojego zespołu na lodzie, to odezwij się do mnie. Pokażę Wam projekt, w którym przeczekacie ten trudny czas. Napisz do mnie anita.kowalczyk@vp.pl

Czy po rozmowie w Faberlic Europe Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Bartosz

"Aleksiej NIECZAJEW został objętym sankcjami na podstawie rozporządzenia Rady (UE) nr 269/2014, zał. I, poz. 608. A. Nieczajew jest członkiem Dumy Państwowej i liderem partii Nowi Ludzie. Ratyfikował decyzje rządu dotyczące Układu o przyjaźni, współpracy i pomocy wzajemnej między Federacją Rosyjską a Doniecką Republiką Ludową oraz między Federacją Rosyjską a Ługańską Republiką Ludową. A. Nieczajew należy także do proputinowskiego Wszechrosyjskiego Frontu Ludowego, a więc tzw. organizacji parasolowej, skupiającej ruchy polityczne i społeczne wspierające prezydenturę Władimira Putina. Jest prezesem i jedynym udziałowcem AO FABERLIK. Firma FABERLIK jest liderem eksportu i jednym z największych rosyjskich producentów artykułów higienicznych i kosmetycznych. Wymieniony został objęty sankcjami Wielkiej Brytanii i Ukrainy. " Źródło: www.gov.pl/web/mswia/lista-osob-i-podmiotow-objetych-sankcjami

Bartosz

Aleksiej Mordaszow (Właściciel FABERLIC), jest objęty sankcjami na podstawie rozporządzenia Rady (UE) nr 269/2014, zał. I, poz. 695, czerpie korzyści z powiązań z rosyjskimi decydentami. Jest prezesem przedsiębiorstwa Severgroup. Przedsiębiorstwo to jest udziałowcem Banku Rossija; w 2017 r. posiadało ok. 5,4 % jego akcji; bank ten jest uznawany za osobisty bank wyższych rangą urzędników Federacji Rosyjskiej. Od momentu bezprawnej aneksji Krymu Bank Rossija otworzył swoje oddziały na Krymie i w Sewastopolu, umacniając tym samym ich integrację z Federacją Rosyjską. Ponadto Severgroup posiada istotne udziały w National Media Group, która z kolei kontroluje stacje telewizyjne aktywnie wspierające agresywną politykę rządu rosyjskiego wobec Ukrainy. Ponadto wymieniony jest obłożony sankcjami Ukrainy i Wielkiej Brytanii oraz Australii. Źródło: https://www.gov.pl/

W. S

To jest paranoja nie firma. Wiecznie brakuje tego co jest akurat w promocji i najlepszej cenie. Koszyki z zamówieniami wywalane są 3 x w tygodniu rozumiem w przypadku osób niezarejestrowanych ale konsultantom??? Porażka. Zero kontaktu obojętnie do kogo by nie napisać brak odpowiedzi. Brak wsparcia. (usunięte przez administratora) i wodorosty

Iwona

Moj email: iwona.siek@interia.pl

Iwona

Praca w Innubio

Konsultantka
@W. S

Jestem konsultantka w kilku tego typu firmach i powiem tak - jest to normalne wszędzie . Dlaczego ? Bo zazwyczaj są to końcówki danej partii, a by wyszła nowa, to musi zejść stara. Brak kontaktu? Prawdopodobnie dlatego że jest ogromna baza osób, które potrafią dzwonić z pytaniem czemu na to jest promocja a na tamto nie jest. Jestem w 3 firmach i chce wejść dopiero do tej spróbować. Ale czytając ten komentarz nie potrzebnie próbujesz odstraszyć ludzi , bo taka jest rzeczywistość wszędzie niestety :) pozdrowienia.

Dorota
@Konsultantka

Weszlas do tej firmy jakk.konsultant?

Daria
@Konsultantka

Witam serdecznie. Jeśli jeszcze Pani nie weszła do Faberlic- zapraszam do współpracy :) https://faberlic.com/register?sponsornumber=718366816&lang=pl&r=1000034185649 Wystarczy wypełnić ten króciutki formularz

Konsultantka
@W. S

To firma rosyjska. Potwierdzam zawsze czegoś brakuje.

Grażyna
@Konsultantka

Widzę że dużo tutaj konsultantów. Jestem ciekawa czy da się pracować tam na etat, na jakimś innym stanowisku? Biuro, magazyn itp wchodzi w grę?

Nik

Ta firma jest ruska cały świat usuwa że sprzedaży ruskie towary a kolsultantki faberlica polskie! działają dalej matki Polki kasa najważniejsza co nie!

@Nik

Od dziś muszę przestać palić w piecu i marznoc bo mam węgiel rosyjski A przecież na prąd mam też kuchenkę do gotowania to mam ją wyzucic czy przestać gotować Samochód na złom bo też rosyjski W jednym dniu co ruskie to nie dobre Piergi ruskie muszą zmienić nazwę bo nazywają się ruskie a takie dobre a pochodzą nie z Rosji

Cecylia
@Nik

@Cecylia

Telefon mam rosyjski też mam go wymienić z dnia na dzień

Olala
@Cecylia

Chyba drogie Panie nie wiecie dla kogo pracujecie, wystarczy sprawdzić w krs-ie kto siedzi w zarządzie tego Waszego Europejskiego oddziału…( Rosjanie!) Poza tym cały zysk idzie do kieszonki jednej osoby, która jest czynnym politykiem w Rosji. Jedna jedyna fabryka tego (usunięte przez administratora) mieści się w Moskwie. To wstyd, nie mieć świadomości dla kogo się pracuje

Sisi
@Olala

Ja podziękowałam firmie po kilku latach współpracy Właśnie dlatego ze jestem świadoma kto za tym stoi Rosyjska firma nadal pozostanie rosyjska Zastanówcie nie co nie Stalo z waszymi dyrektorami mieszkającymi na Ukrainie- bo tam było ich najwiecej Czy dostali pomoc od prezesa Faberlic jako pracodawcy? Wyciagnal do nich rękę i pomógł nie ewakuować? NIE!!!! zostawil jak psy

Andrzrej

Przestałem kupować produkty Faberlic,żeby zaakcentować swoją pogardę dla kraju,który wywołał wojnę na Ukrainie - w EUROPIE! Faberlic to firma rosyjskiego agresora!

Kobieto polska wstyd przyjedź zobacz co się dzieje na granicy powiedz te bzdury głośno zobaczymy co się stanie i mam nadzieję że nie masz dzieci bo by się wstydziły za matkę polke

Ogłaszają się na olx?

Darius

@W. S to rozumiem, że pracy tutaj jako konsultant nie polecasz?

guzel@onet.eu

podbierają konsultantów , oszuszci trzeba ich dobrze pilnować

Sylwia

➡ rejestrując się z poniższego linka masz dostęp do sklepu Faberlic (tak samo jak rejestrujesz się na Allegro czy Olx) ➡ przy zamówieniu na kwotę powyżej 76 zł masz 20% zniżki od cen z katalogu (rabat może się zwiększyć do 26% przy większych zamówieniach) ➡ nie musisz zamawiać systematycznie - to Ty decydujesz kiedy robić zakupy ➡ bierzesz udział w programie na start dla nowych konsultantów ➡ za każde zamówienie firma oddaje Ci tzw.punkty lojalnościowe, które możesz wymienić na produkty z katalogu. Po dokonaniu rejestracji pisz lub dzwoń ???? chętnie pomogę ???? (usunięte przez administratora)

Faberlic Śląsk

Faberlic działa i ma się bardzo dobrze :) By się upewnić, zapraszam na faberlicslask.blogspot.com

Słowa kojarzące się z Faberlic (np:.luźna praca za male pieniadze): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ludzie spoko ale troche panikują jak duzo zamowien:). Od jakiej stawki można negocjojakwać pensję? nie mozna 7 zl do reki i ani grosza wiecej :P nie zaleznie czy masz duzo obowiazkow czy tylko pakujesz zamowienia. Najbardziej podobało mi się w Faberlic: pracownicy mieli spore znizki na produkty. Najbardziej nie podobało mi się w Faberlic: slaby podzial obowiazkow jedna osoba robi starsznie duzo ani chwili przerwy a na innym stanowisku luzik a place takie same.

Zostaw merytoryczną opinię o Faberlic Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Faberlic Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Faberlic Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faberlic Europe Sp. z o.o.?

Faberlic Europe Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Przeskok 2
    00-032 Warszawa

Faberlic Europe Sp. z o.o.