Impulson - agencja pracy tymczasowej

Opinie o Impulson - agencja pracy tymczasowej

po roku nic

OSZUST-nie bierzcie tam nic, bo bedziecie żebrac o nalezne WAm grosze-a i tak czasami nie dostaniecie-tak jak było w naszym przypadku

Anonim

Pracaowałem przez nich tymczasowo jako magazynier. Wprawdzie stawka słaba, ale pieniądze były grubo przed 10-tym na koncie. Czekam na inne opinie.

Zostaw opinię o Impulson - agencja pracy tymczasowej - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impulson - agencja pracy tymczasowej