TPSA

Opinie o TPSA

Totalna żenada. Zaczynasz od szkolenia które jest totalną pomyłką: przychodzi Ci kobieta(jakaś[usunięte przez moderatora]) która przez 5 godzin gada jakie zasady będą obowiązywały na szkoleniu....jakieś głupie ćwiczenia-rysowanie penisa, opowiadanie o członkach szkoleniach... Jeśli nie jesteś aktywny na szkoleniu to baba się czepia...;/ (zależy na kogo trafisz) ćwiczenie na temat produktu trwa jeden dzień (na 6 dni)! co jest totalną pomyłką...gadanie na szkoleniu o dupie maryni itd. Ludzie którzy tam pracują to też nie są święci.... (oczywiście nie wszyscy) ale większość to buraki, cwaniaki którzy skończyli politechnikę Poznańską i myślą że są jakimiś Bogami.... żenada. [usunięte przez moderatora]są jakieś nawiedzone-co chwilę chodzą i pytają jak Ci idzie;/ Na szczęście dostałem nową pracę gdzie wszystko jest normalne :) Nie polecam

Zostaw opinię o TPSA - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPSA