m z k grudziadz

Ul dworcowa

Opinie o m z k grudziadz

Pasazerka

Postawa niektorych kierowcow jest tragiczna....wsiada "menel" ,pijany ze ledwo stoi smierdzacy na caly autobus nie reaguja,wsiada banda chołoty draca sie na caly autobus nie reaguja,spozywa alkochol w autobusie rownież zero reakcji. Otoz co siedzi matka z malym dzieckiem i dziecko stoi na siedzeniu i nagle "odwazny" kierowca potrafi zareagowac i zwraca uwage ze nie mozna pozwalac dzieciom stac na siedzeniu bo pozniej trzeba je wyprac HAHAHA wstyd i hanba dla grudziadzkiego mzk i jego pracownikow....mysle ze kierowca autobusu powinnien uwazniej zapoznawac sie z regulaminem i zauwazyc ze jest tam punkt mowiacy o tym ze ..."Osoby odrazajace swoim wygladem zapachem oraz zachowaniem dla innych pasazerow moga zostac wyproszone z pojazdu" (mniej wiecej cos takiego)

Zostaw opinię o m z k grudziadz - Ul dworcowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie m z k grudziadz