RAW BUD Rafal i Edyta Janik

Czechowice-Dziedzice

Opinie o RAW BUD Rafal i Edyta Janik

Miks
użytkownik zarejestrowany

Muszę powiedziec, że jest całkiem sympatycznie tutaj w RAW BUD Rafal i Edyta Janik, jedna z ciekawszych firm

Darek z Czechowic

jak sie niechce robic to najlepiej oczerniac pracowalem krotko u pana RAFALA i zostalem wyplacony uczciwie

tede

Popieram poprzedników kretacZ i tyle

ANALFABETA

SZKODA GADAC KRETACZ,NIEUCZCIWY NIE POLECAM

nie polecam pracy w tej firmie szef niema kasy dba tlko o swoja rodzine rodziny pracownikow wogole go nie interesuja na pieniadze trzeba czekac dlugo porazka .na prosby o wyplate nie reaguje,jak sie upomni o pieniadze to wymysla rozne historie typu ze nie zadwolony z pracy,ze niema motywachi do wyplacenia itd nadodatek przy upomnieniu o kase mowi ze wyplaci ale odgraza sie ze bede mial z nim problemy [usunięte przez moderatora] I TYLE

Zostaw opinię o RAW BUD Rafal i Edyta Janik - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAW BUD Rafal i Edyta Janik