Faktoria Kreatywności Anda

Opinie o Faktoria Kreatywności Anda

goleń

teraz, to znaczy kiedy @fr? praca w komunikacji marketingowej czy marketingu w ogólnym ujęciu, była od dawna bardzo opłacalna. Nie sądzę, by to się zmieniło znacznie w ostatnich latach.Chyba, że pod względem finansowym.

Hefalump

Również nie polecam. Pracowałam w Andzie jako grafik przez rok. Wynagrodzenie faktycznie bardzo niskie, a obowiązków ogrom. Pracodawca także w moim przypadku zapomniał zapłacić ZUS... Dowiedziałam się o tym dopiero odchodząc z pracy. Poza tym atmosfera w firmie nieszczególna. Za każde potknięcie dywanik i przesłuchania rodem z czasów głębokiego socjalizmu.

abe

Zdecydowanie nie polecam i to nie tylko handlowcom, ale również grafikom i i informatykom. Płaca nieproporcjonalnie niska do ilości obowiązków, niepłatne nadgodziny, atmosfera presji i wzajemnych fochów. Ponadto[usunięte przez moderatora] zdarza się zapomnieć zapłacić ZUS pracownikom. Dopiero po roku od opuszczenia firmy urząd poinformował mnie, że boss'owi się zapomniało...

Miś O!

Duża rotacja pracowników, dziwna atmosfera, nudne projekty. Jedyny plus to lokalizacja na Mokotowie.

accountka

Pracowałam w fk andzie prawie pół roku... Na szczęście zmieniłam pracę :)

Zostaw opinię o Faktoria Kreatywności Anda - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faktoria Kreatywności Anda