E.T. Ewa Tomczak - Łódź, ul. Nowe Sady 19

Łódź

Opinie o E.T. Ewa Tomczak - Łódź, ul. Nowe Sady 19

nick :)

Na wstępie chciałbym napisać że " Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma " :) A więc do rzeczy... byłoby wszystko ok gdyby przed przystąpieniem do pracy ludzie byli o wszystkim informowani... tzn. magazynierzy tudzież wózkowi (nowi pracownicy) większość czasu spędzają przy innych zajęciach np. produkcja... jeśli ktoś to lubi robić to ok :) ( nie wspomnę już o cukierkach... ) :) ... a jeśli chodzi o ludzi tam pracujących to jak w życiu... są ludzie i ludziska :)

Zostaw opinię o E.T. Ewa Tomczak - Łódź, ul. Nowe Sady 19 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.T. Ewa Tomczak - Łódź, ul. Nowe Sady 19