Pensjonat Park

Piła

Pensjonat Park

Opinie o Pensjonat Park

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pensjonat Park? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

aneta

oczywiście zarobki zależą od stanowiska jakie się zajmuje, nie ma tak, że każda osoba zarabia tyle samo, tylko zależy to również od zakresu obowiązków, panuje tam miła atmosfera i chce się wracać, potwierdzone info od wielu moich znajomych, którzy tam wracają

Karol

Ogólnie Pensjonat-hotel to super!!!!!! Ale kuchnia....daje wiele do życzenia-jednym słowem poprostu OKROPNA!!!!!!!!! Radzę zmienic szefa kuchni-jeżeli taki wogóle tam jest-no chyba że nie zależy Wam na klientach.

Szukasz pracy?

może być zarobki małe, musiałem wyjechać za granice za robotą,ale atmosfera ok kiero ok, współpracownicy ok, jak się jest spoko inni też są

Przemo

Praca w pensjonacie jest beznadziejna, nikomu nie mozna nic powiedziec bo zaraz wszyscy beda o tym wiedziec i tylko pretensje do ciebie.... Kierownik bylby ok ale niestety pracuje tam ziec kierownikaq i to wszystko jest ustalane pod niego i to nie on bedzie mial przechlapane tylko ty, czy to jakas impreza czy cos... Jak jest jakas impreza nawet na 15 osob a masz miec wolne to zapomnij bo przeciez ziec nie moze sie przemeczac i bedziesz w tym dniu w pracy[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Pensjonat Park - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Park