Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.

Opinie o Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Jak przedstawia się Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o. w obecnym roku? Czy od ostatnich komentarzy w firmie zaszły jakieś istotne zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

hanka
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego takie same negatywne opinie, co jest nie tak w firmie? Wczensiej widzialam ze przyjmowali na stanwoiska Laboranta i chcialam sie dostac jednka bylam podczas studiow i nie przyjmowali bez dosiwadczenia

Roman

Oj AP jest niesamowita. Przychodzą czasem ludzie tacy bardzo asertywni, "wyszczekani" i łamią się po tygodniu. Niewątpliwie ma zaburzenia psychiczne,niemniej firma to toleruje i nagradza mimo że traci dobrych ludzi. Kiedyś jednak AP "podejdzie pod kopyto".

lola

beznadziejna firma i niekończąca się praca....takie COŚ powinno się zamykać

Kula

Nie polecam pod zadnym pozrem, dzial diagnostyczny tazke ubolewa

Romana

Potwierdzam(usunięte przez administratora) ma spore zaburzenia psychiczne. Pracowałam z wieloma dyrektorami finansowymi i mieli różne swoje odloty, jak każdy ale z AP jest tak, że ona codziennie upatruje sobie jakąś ofiarę i po niej jeździ - no nie rozdwoi się. Dodatkowo przy okazji kopie na lewo i prawo.

gall anonim

Rotacja w firmie spowodowana jest bardzo złym traktowaniem pracowników, zastraszaniem ich. Toksyczna AP niszczy każdego kto staje na jej drodze. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi pracy w ww firmie.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Zarobki jak na Warszawę bardzo niskie, czasami jedna osoba musi pracować na 2 lub 3 etatach za marne grosze. Kompletny brak umiejętności zarządzania firmą. Pani Dyrektor, która ma pełną i nieograniczoną władzę niszczy ludzi psychicznie, którzy sami się zwalniają. (usunięte przez administratora)Strzeżcie się i zróbcie wszystko, by tam nie pracować.

Zostaw opinię o Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.