U Rokosza restauracja

Bielsko-Biała

Opinie o U Rokosza restauracja

kania

Ja rónież polecam obiady w restauracji bardzo miła obsługa.

asia

talerze są porcelanowe i za nie nie płaci sie byłam tam tydzień temu smacznie tanio jak u mamy na obiadku polecam naprawde lokal catering by sie przydał od was

kalus

Talerze mają porcelanowe Kaszub Hel z Lubiany średnica 260, a smacznie jest i tyle a tu link http://www.galeriehandlowe.pl/data/catalogue/StMTY5NzYtNDQ0MjAwLVUtUm9rb3N6YVBhbGF6em8tc2tsZXAtZm90LTQtZmhlNzI4ZGJzai5qcGc=.jpg, nawet widac jak sie grzeja w opodgrzewaczach

piter

Co za bzdury z tymi talerzami ?!?!?!?!?!

grzegorz

No podoba Ci sie bo pewnie jestes tym [usunięte przez moderatora]:):) ale do rzeczy są plastikowe talerze po złotówke:) nie wiem czemu te kłamstwa

magik

no to widzę że tam nie byłeś!!! i po co piszesz głupoty bo jest tanio a wcale nie maja plastikowych talerzy .maja bardzo dobre jedzenie i mi się bardzo podoba!

Bartek

Jak zwykle drogo, do tego trzeba płacić za talerze plastikowe :)

Zostaw opinię o U Rokosza restauracja - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U Rokosza restauracja