Raisio Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Raisio Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raisio Sp. z o.o.

AVE

Nosił Polak razy kilka poniesli i Polaka-wilka, Karma powraca..... Bardzo dobrze... Ludzi trzeba szanować, jeszcze jeden misiu w chusteczce na szyji pewnie ma gorący stołek,Karma powraca.....

pracownik

Firma Raisio całkowicie zeszła na psy. Ma dobry produkt , ale ludzie zarządzający firmą to absolutni ignoranci. Brak jakiejkolwiek strategii działania i fatalna polityka cenowa ( różnice w cenach przekraczające 100 procent ), powodują , że nie można poważnie myśleć o sprzedaży. Motywacją do pracy jest zastraszanie pracowników . Niekompetentni menadżerowie we wszystkich pionach, ale cóż głupota nie boli . Kompletna amatorka i śmiech przez łzy. Szkoda bo Benecol to silny brand , ale i tak go wykończą. Jeśli jesteś zdesperowany i szukasz pracy w tej firmie lepiej idź po zasiłek socjalny lub do jakiejkolwiek innej pracy, bo ani tu nie zarobisz , ani się nie rozwiniesz , po prostu strata czasu. Jedyne co można zyskać to nieprzyjemne doświadczenia. Nie polecam nikomu.

jajo

Nie Torun, tylko Stara Iwiczna, ich KAM to pomylka na calej lini, gość Narcyz w szaliczku...

admin

Masz najnowsze wieści o firmie Raisio Sp. z o.o.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw opinię o Raisio Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raisio Sp. z o.o.