Opinie o MGGP SA w Tarnów

inżynieria, architektura, geoinformacja

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGGP SA w Tarnów

Zonk

No właśnie jak z tymi wypłatami? Wnioskuję że to pracownicy fizyczni zarabiają minimalną krajową lub nieco powyżej... ale ile zarabiają specjaliści? Osoby pracujące w biurach? A ciekawy też jestem ile dostają kierownicy? Jeśli wiecie coś pewnego na ten temat to napiszcie proszę.

Anka

Niestety nadgodziny sie tam robi za darmo.

mietek

Hejka wszystkim. ja niestety tez nie mam ciekawych wiadomosci. Niestety naleze chyba do wiekszosci bylych pracownikow MGGP ktorych firma po prostu rozczarowala. Praca czesto po godzianch za marne grosze niestety.

waldek

propozycja dla wszystkich uciśnionych: zwolnijcie się, załużcie własne firmy, zatrudnijcie ludzi na czas nieokreślony i dajcie im po co najmniej 10 kawałków, będzie git i wszyscy będą was szanować

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MGGP SA na stanowisko Asystent/ka Inżyniera Projektu - pomoc biurowa? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
rozczarowanie

W wielu przypadkach brak pomysłu na to co się robi. W ciągu kilku ostatnich lat zrezygnowano z wszystkiego co stanowiło dodatkowy bonus dla pracowników, nie ma już szkoleń, nie ma rajdów, nie ma diet za delegację itd.. nie ma rozliczania nadgodzin etc .. pracuj na 1,5 etatu i bądź cicho bo inaczej Cię zwolnimy są setki na Twoje miejsce ... oto co Cię tam czeka.

inzynier

MGGP jest spolka Grada,ktora jak wiadomo dostala mnostwo zlecen panstwowych, w tym projekty autostrad i teraz projekt modernizacji linii kolejowej nr 7 Wawa-Lublin. (usunięte przez administratora)

programista

Hejka wszystkim, kiedys pracowalem w MGGP i nikomu tego nie polecam. Jedynie kierownicy maja dobrze - reszta jest doganiana do pracy za psie pieniadze. O szeregowego pracownika firma w ogole nie dba tylko szuka kolejnych pieniedzy to obcinajac jakies delegacje to wymyslajac jakies durne dotakwoe przepisy. Generalnie praca za darmo, atmosfera beznadziejna, ciesze sie ze dlugo tam nie pracowalem bo teraz w kilka dni zarabiam to co obecnie programisci zarabiaja tam w MIESIAC!!!!!!! Pozostaje mi tylko wspolczuc tym co tam po prostu musza pracowac bo nie maja innego wyjscia. Tak na koniec dodam ze aby dostac tam podwyzke trzeba po prostu powiedziec ze sie odchodzi! Oczywiscie najlepiej zrobic to grupowo, bo ten pracodawca po prostu bezlitosnie ludzi wyzyskuje majac przy tym wielomilionowe zyki a pracownik zazwyczaj niewiele ponad minimalna place. Niech tylko zmienia sie sytuacja w Polsce tzn spadnie bezrobocie to MGGP alb sie radykalnie zmieni a po prostu padnie jak kawka :) Wczesniej czy pozniej to nastapi - oby wczesniej - tego zyczy wszystkim obecnym pracownikom MGGP. Nie dajcie sie :)

szkoda czasu, caly czas umowa zlecenie za smieszne pieniadze a niektorzy kierownicy bez kompetencji! szkoda czasu i nerwow! a zatrudniaja glownie studentow ktorzy 'odwalaja' cala robote, a ci na stolkach dostaja potem premie po zakonczeniu projektow. zal.

gosc

No i tutaj byś się mogła zdziwić Smarti, bo moim zdaniem wiele można o tej firmie mówić różnych rzeczy, ale atmosfera w pracy to jest duży plus.

Smarti

Trzy lata temu, to w sumie nie tak bardzo dawno. Teraz potrzebują tam asystentki dyrektora, a ja szukam pracy więc przeszło mi przez myśl że może złożę aplikacje. W ogłoszeniu podali, że jest to umowa o pracę, więc chyba zrezygnowali już ze "staży" czy "praktyk" przez Urząd Pracy. Jednak dla mnie dobra atmosfera w pracy to podstawa... a po tylu negatywnych opiniach trudno się takiej spodziewać w MGGP ;) Dzięki, pozdrawiam

Łukasz

Kiedy ja pracowałem kilka lat temu w Tarnowie, to asystentki zatrudniano za pośrednictwem urzędu pracy z jakiegoś takiego programu, gdzie przez pół roku miały opłacone składki przez urząd. Po pół roku dziękowano im za pracę i nie zatrudniano pomimo dobrej, rzetelnej pracy. Trzykrotnie się tak zdarzyło jak pracowałem - a pracowałem tam przez 2 lata ze trzy lata temu. Po prostu nieszanowano pracownika, może teraz jednak się coś zmieniło. Pozdrawiam.

Smarti

No to faktycznie nie ciekawie... a jak wygląda wynagrodzenie i praca asystentki dyrektora w MGGP ? Czy warto aplikowac tam na takie stanowisko, czy rowniez porazka?

geodetic

Niestety wszystkie opinie są prawdziwe. Niezależnie od zakładu cały czas praca na umowę zlecenia za 1200 netto. Olewanie pracownika przez kierowników i dyrektorów osiągnęło poziom mistrzowski. Szkoda czasu nawet dla szukania innej pracy.

geodeta11144

Firma nie dba w ogóle o pracownika, nastawiona jest praktycznie tylko na zysk, brak szkoleń, kiepska atmosfera, niskie płace natomiast uzyskanie podwyżki graniczy z cudem. Na potwierdzenie moich komentarzy proszę sobie przeczytać informacje o firmie na stronie: (usunięte przez administratora)

informatyk z MGGP

Zgadzam się z powyższą opinią kolegi - nadal w MGGP panuje chaos i bałagan. Generalnie to polecam tam starać się osobom bez ambicji albo jako pracę dopóki nie znajdzie się lepszej pracy. Jak rozmawiam z ludźmi z różnych działów to tak w 90% ludzie kieruję się w pracy złotą regułą: \"ONI UDAJĄ ŻE MI PŁACĄ - JA UDAJE ŻE PRACUJE\" - czyli taki zdroworoządkowy można by rzec układ. To doprowadzi wcześniej czy później firmę do ruiny, bo w tej chwili to zarząd aby się z tym uporać zamiast rozmawiać z ludzmi, dawać im premie czy wprowadzać inne benefity robią wręcz odwrotnie czyli zabierają jeśli coś jeszcze przypadkiem dawali, a ponadto zatrudniają (usunięte przez administratora) , którzy zazwyczaj mniej znają się na specyfice problemów i prac jak niejeden pracownik szeregowy opłacany co najmniej kilka razy mniej. To prowadzi tylko do tego że przeciętny pracownik szeregowy musi jeszcze wiecej pracować aby urobić na coraz większą(usunięte przez administratora) co prowadzi do tego, że zamiast zwiększac płace pracownikom tylko szuka się haka aby im ją zmniejszyć. Ja akurat traktuję tą pracę jako przejściową i gdy tylko znajdę lepszą to zaraz stąd spadam. (usunięte przez administratora) Zamiast faktycznie zajmować się HR-em czyli np. szkoleniami, wzmacnianiem więzi interpersonalnych w firmie ona działa wręcz przeciwnie (usunięte przez administratora) Dodatkowo w firmie w przypadku szukania specjalistów z prawdziwego zdarzenia do każdego nowego projektu (zawsze tak jest w przypadku dużych projektów, bo klient tego wymaga i trzeba mu taką liste dostarczyć) to jest z tym problemem bo specjalisci z prawdziwego zdarzenia z dużym stażem dawno już podziekowali firmie za współprace.(usunięte przez administratora) się czymś takim nie zajmuje także podejrzewam nawet że nie ma swiadomości czym tak faktycznie kieruje. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników MGGP. Niech moc będzie z Wami.

rozczarowany

Właśnie zakończyłem współprace z firmą MGGP S.A. w Tarnowie i baaardzo się z tego cieszę. Pracowałem jako informatyk/programista Generalnie nikomu ambitnemu nie polecam tam pracy nawet na okres przejściowy - strata czasu (usunięte przez administratora) Jest za to obiecywanie, że już jutro będą premie, szkolelnia itp benefity jak wyjazdy integracyjne. Oczywiście (usunięte przez administratora). Prace w tej firmie polecam tylko ludziom bez ambicji, celów życiowych no i chcących zarabiać zazwyczaj niewiele ponad płace minimalną. Jeśli ktoś chce dopytać szczegółów o tej firmie to chętnie udzielę informacji telefonicznie(usunięte przez administratora)br /> Wyrazy współczucia i niedoli dla wszystkich obecnych pracowników MGGP S.A - mam nadzieje, że już wkrótce znajdziecie ambitniejszą i lepiej płatną pracę !!! :)

Łukasz

No to widzę, że w przeciągu dwóch lat to się sytuacja pracowników w MGGP wiele nie zmieniła, a może i nawet pogorszyła. Szkoda tylu rozczarowań ludzi, tyle się mówi o ich sukcesach - a to taki dopięty do aero wagoniki z dyrektorami średnio jeden na 10 pracowników.

illilli

Podpisuję się pod wszystkim co piszą koledzy i koleżanki. Na dzień dzisiejszy jedna wielka masakra, ten kto będzie tam pracował sam sobie wyrobi własne zdanie. Pracują bo muszą, taka a nie inna sytuacja jest w tej zasranej Polsce, a zarzad tylko to wykorzystuje i płaci ochłapy, które starczaja na "waciki" wykorzystujac i wyciskajac człowieka jak cytrynę.

nhabek

chcesz być oszukiwanym??? starać się i być zwolnionym ot tak bez słowa?? kończysz o 15 a o 14:50 słyszysz goodbye?? nigdy nie chcesz się rozwijać?? nigdy nie chcesz awansować? uwielbiasz puste obietnice? lubisz czekać bez końca na aneksy do umowy? nie chcesz żyć stabilnie tylko przetrwać ??? TO DLA CIEBIE NAJLEPSZY PRACODAWCA!!!! innym normalnym NIE POLECAM

www

Firma bez przyszłości!! Baza pustych słow i obietnic!! Prężnie to rozwija sie aparat administracyjno - kierowniczy!!!! Firma pokroju Optima BG. Duże i czeste zmiany personalne!!! NIE POLECAM !!!!!! Praca za darmo w cenie :)

Zostaw merytoryczną opinię o MGGP SA - Tarnów

• Jak się pracuje w MGGP SA?

Zobacz opinie na temat firmy MGGP SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MGGP SA