CIH ULTRA CHEMICALS
counter
1 3 7 5 1
PH Nowy wpis

Na jakie warunki może liczyć tam handlowiec? Z góry dziękuję za info

Mariusz Nowy wpis

Czy udzieli nam ktoś informacji dotyczących obecnego rozwoju firmy CIH ULTRA CHEMICALS? Chętnie poznamy wiadomości dotyczące aktualnego zatrudnienia, kwestii dodatków socjalnych i benefitów, jakie oferuję ten pracodawca. Zapraszam was do zamieszczania nowych komentarzy w tym wątku.

Administrator Nowy wpis

Jak dziś przedstawia się sytuacja CIH ULTRA CHEMICALS na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

kakaka Nowy wpis

a co chcesz wiedzieć konkretnie? to środki chemiczne środki czyszczące, biodegradowalne, więc tutaj jest odpowiedź na twoje pytanie o to czy dbają w jakiś sposób o ekologię. skoro działają na rynku międzynarodowym to na pewno dbają bo wiadomo że standardy są bardzo wyśrubowane, szczególnie w łunii europejskiej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Były Pracownik CiH

Całkowicie się zgadzam z tą opinią - właściciel jest marzycielem, którego wizja firmy zmienia się codziennie na zupełnie inną, a tak na prawdę nie ma żadnych wizji, tylko patrzy, jakby tu oszukać z wypłaty pracownika. Zatrudnienie na trochę więcej, niż najniższa krajowa + premia pod stołem, chociaż co do premii, to przez parę miesięcy nie byłem w stanie nawet zbliżyć się do magicznych 30tys targetu, bo ten towar się po prostu nie sprzedaje, bo właściciel próbuje go sprzedawać w kosmicznych cenach! Ponadto totalny brak zaufania do ludzi, kontrola goni kontrolę, sprawdzany jest codziennie samochód, którego nie można uzywac prywatnie, nawet po chęci opłacenia kilometrówki oraz przez pierwsze miesiące auto zabiera się spod firmy i tam się je odstawia... Na plus była tylko terminowość wypłaty (o ile to można nazwać wypłatą).

prawda

Dzięki CV nie ma co wysyłać :)))

Przedstawiciel Handlowy

Witam Jako przedstawiciel z dużym doświadczeniem pracowałem w kilku firmach. Miałem też okazję pracować przez chwilę w tej firmie. Właściciel pan [usunięte przez moderatora] to klasyczny ściemniacz. Koloryzuje i upiększa. Brak możliwości rozwoju, chore zasady pracy. Gorąco nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o CIH ULTRA CHEMICALS - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CIH ULTRA CHEMICALS