GLOBAL EXPRESS S.C. J. METERA, K. BILIŃSKI

Toruń

GLOBAL EXPRESS S.C. J. METERA, K. BILIŃSKI

Opinie o GLOBAL EXPRESS S.C. J. METERA, K. BILIŃSKI

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

MarianItaliano

Firma nie dba o pracowników. Prezes który prowadzi jest zapatrzony w siebie i kim on tam nie jest. Szefowie powinni mu się dobrać do tyłka. Jest atmosfera chora ludzie którzy tam pracują boją się wypowiadać i upominać się o swoje. Wypłata 10 każdego miesiąca dostaje się między 600 a 700 zł reszta do 20 porażka. No ale cóż trzeba jakoś zarabiać

haha

wypłata jest zbierana 2 miesiace , tłumaczenie jak dzieci w piaskownicy bo mu jescze nie zapłacili a ludzie pracuja 2 miesiace bez kasy , biznesmen z podwórka ??? nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o GLOBAL EXPRESS S.C. J. METERA, K. BILIŃSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL EXPRESS S.C. J. METERA, K. BILIŃSKI