mediacyfrowe.pl

Opinie o mediacyfrowe.pl

mirek

dziwna sprawa z tą firmą.. wydawało mi się, że ta branża ciągle szuka ludzi. A tu takie puchy w ofertach od nich

P.D.

Może być to firma tylko na początek kariery, jak szukasz pracy i jej znaleźć nie możesz. Wady: Słabe zarobki, chociaż dość ciekawe zadania dla grafików komputerowych. Dla programistów to jest praca mało ciekawa. U programistów zależy od układów z Szefem w szczególności (Główny programista ma układ). Firma ma problemy finansowe -miała przez cały 2010 i nadal ma.

Zostaw opinię o mediacyfrowe.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mediacyfrowe.pl