Sunset Suits

Bielsko-Biała

Opinie o Sunset Suits

kropelka

dostaliście wypłaty?

Szkoda gadać... ta spółka jest spółką aukcyjna czyli gra na giełdzie, [usunięte przez moderatora] ludzi!!! Kto na to pozwala, gdzie jest prokuratura, przecież ta firma nie jest wypłacalna!!! Kto wie czy [usunięte przez moderatora] nie okazuje kwitków z wypłaty, a nasze prawo na to im pozwala!!! W jakim kraju my żyjemy, że pozwalają nas tak traktować i insynuować[usunięte przez moderatora]inwentaryzacje za, które rzetelny pracownik musi ponosić koszty. Odradzam tam pracę!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Sunset Suits - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunset Suits