Bar Pierożek Marcelina Żmuda-Gunia

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Bar Pierożek Marcelina Żmuda-Gunia
4 2 6 1

Opinie o Bar Pierożek Marcelina Żmuda-Gunia

Rometa

Kolejny pracodawca z cyklu: "popracuj za darmo jeden dzień próbny. Idź na zmywak, odciąż trochę starych pracowników, a potem nawet do ciebie nie zadzwonimy i nie powiadomimy czy zostałeś przyjęty". Babka, która mnie przyjmowała odebrała ode mnie dopiero gdy spróbowałam z innego numeru. Poza tym dowiedziałam się od pracowników, że są zupełnie inne warunki przyjęcia niż te, które mi przedstawiła kobieta od rekrutacji, np. płace, zmiany, praca w weekendy itd. Ogólnie - nie polecam.

Zostaw opinię o Bar Pierożek Marcelina Żmuda-Gunia - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Pierożek Marcelina Żmuda-Gunia