Internet Contact S.A.

Chorzów

Opinie o Internet Contact S.A.

nerkso

Wchodziłem @ciasteczko na ich stronę internetową no i jest napisane "Strona w przygotowaniu.", no ale chyba coś powinno ruszyć, ponieważ mają kapitał w wysokości 500 000. Więc nie mała kasa. Grunt to żeby odpalili wtedy pojawi się zarówno strona jak i oferty pracy

Antek

Firma[usunięte przez admina]Nie wypłaca kosztów delegacji i nie odprowadza terminowo składek. Kwota na umowie znacznie zaniżona bez gwarancji stałej wypłaty w uzgodnionej kwocie. Nie polecam.

Zostaw opinię o Internet Contact S.A. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Contact S.A.