Opinie o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Voice Contact Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Voice Contact Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Tragedia

Na początku piękna rozmowa z P rekruter A. Która opowiadała jakie to dodatki do stawek będą za każde kolejne doszkolenie…. Oczywiście kłamstwo. Temat tego w firmie był poruszany natomiast dalej wciskane są te kłamstwa na rekrutacjach/ szkoleniach. Pomoc możecie uzyskać od konsulatów siedzących obok niż od lidera który wygania tylko na teamsy po czym i tak nikt tam nie odpisuje bądź po 20 minutach (a klient niech czeka)… ale spokojnie dostaniesz twoje statystyki i pouczenie ze masz je poprawić. Szkolenie na początku fajne ale to tylko atmosfera tak naprawdę wszystkiego sam się musisz nauczyć. Praktyka zerowa. System motywacyjny- żeby zachęcić ludzi do pozostania godzinę więcej dają 1 zł więcej do wypłaty XD….. liderzy nie wszyscy ale niektórzy po awansie na lidera jakby sie w (usunięte przez administratora) poprzewracało oczywiście wypowiadanie sie między sobą o pracownikach nie jest zbyt miłe. (usunięte przez administratora)Z mojej perspektywy odradzam. Chyba ze ktoś chce sobie dorobić i chce się męczyć to życzę powodzenia

X D
@Pozytyw

Ale wiesz, że projekt nie obsługuje wyłącznie klientów? Poza tym z własnego doświadczenia mogę potwierdzić słowa @tragedia.

Zuzana

Kiedy odejdziecie od umów (usunięte przez administratora)i dacie pracownikom normalne umowy o prace? Projekt czeski dostaje normalną umowę o pracę zatem jak widać jest to kwestia do zrobienia. Wymagacie co miesiąc na podstawie nie wiadomo czego, 145 godzin do wypracowania co miesiąc bez płatnego urlopu na umowie o zlecenie, jest to niepoważne traktowanie pracowników.

@anonimowy anonim

Dzień dobry, zgodnie z informacją zawartą w ogłoszeniu na to stanowisko, przejście na umowy o pracę było planowane po zakończeniu okresu wdrożenia, który u każdej osoby może wynosić inny okres czasu, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu wyników. Plany naprawcze, które zastosowaliśmy, wynikają z długotrwałego braku osiągania celów. Starannie określamy cele, które są realne i możliwe do osiągnięcia, omawiając je z doradcą i klientem. Należy zaznaczyć, że każdy plan naprawczy poprzedzają liczne spotkania i rozmowy, oferując szanse na poprawę wyników wspierane dodatkowymi działaniami i materiałami. Ostateczny wynik zależy od zaangażowania i chęci poprawy, a decyzja o kontynuacji współpracy jest podejmowana na podstawie efektów. W zakresie komunikacji, mamy ustalone ścieżki, Wszelkie pytania czy uwagi proszę kierować na mail myvoice@oex-vcc.com lub bezpośrednio do naszego koordynatora lub kierownika projektu.

Jakie wartości są cenione w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Tauronii

Hej to dotyczy wszystkich projektów w tej firmie, tam powstała klika w dziale jakości. Specjalnie zaniedbują początkowe szkolenia żeby dział jakości miał racje bytu i miał wieczną pracę.

Z Nowy wpis

Oferowane warunki w stosunku do stawianych wymagań oraz postawa pani rekruterki, która zachowuje się jakby poskradała wszystkie rozumy są ŻENUJĄCE!!! Bezpodstawne zarzuty w stosunku do kandydatów może sobie schować w kieszeń a wytykanie rzekomych błędów które w nie mają miejsca powinno dać jedynie do myślenia. Do tego stawka mniej niż 7k brutto jest śmieszna i poniżej krytyki. Radzę tej firmie się naprawdę grubo zastanowić nad taką polityką a ludziom którzy się szanują poszukać ciekawszych ofert i bardziej przyjaznego pracodawcy…

Voice Contact Center Nowy wpis
@Z

Dzień dobry, w większości publikowanych ogłoszeń stawki lub widełki są podane, stawki godzinowe są ustalane odgórnie i niestety rekruter często nie ma możliwości zaproponowania wyższej stawki na dane stanowisko. Przed rozpoczęciem rekrutacji wspólnie z Kierownikiem ustalane są również krótkie zadania do wykonania dla kandydatów.

X Nowy wpis
@Voice Contact Center

@Pracodawca czemu się nie odnieśliście do drugiej części opinii? Że a jest po prostu najzwyczajniej w świecie chamska na rozmowach? Trzymajcie ja tyle lat a ona nadal nie potrafi rekrutować ludzi, to chyba nie najlepiej o was swiadczy;)

Voice Contact Center Nowy wpis
@X

Dzień dobry, rekrutacje prowadzą różni rekruterzy, wszyscy posiadają odpowiednie certyfikaty oraz szkolenia. Każda rekrutacja prowadzona jest zgodnie z wytycznymi ustalanymi przez zespół. Celem przekazania bliższych szczegółów uwag zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem myvoice@oex-vcc.com.

Zuzana

@Zuzana

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że rodzaj umowy podyktowany jest specyfiką branży oraz klienta. Zależy nam na jak największej dyspozycyjności Konsultantów z uwagi na częste zmiany, które dzieją się na Projektach. Co więcej, dzięki częstym logowaniom można utrzymać realizację wskaźników na dobrym poziomie. :)

zuzana
@Voice Contact Center

W takim razie dlaczego na projekcie czeskim jest możliwość pracy na umowie o pracę? Czym różni się specyfika projektu czeskiego identycznego jak polski? Rozumiem że Pani również pracuje na umowie śmieciowej? Skoro wam zależy na wyrabianiu Prawie całego etatu 145 godzin to powinniście dać pracownikom uczciwą i godną umowę z możliwość płatnego urlopu, a nie traktować ich jak trybiki w maszynie.

Jowita
@zuzana

na projekcie czeskim tylko w ogłoszeniu i podczas rozmowy jest mowa o umowie o pracę. W rzeczywistości dostaje się umowę zlecenie.

umowa o pracę
@Voice Contact Center

Praca nosi znamiona umowy o pracę i powinna być taka właśnie umowa!

dlaczego
@umowa o pracę

to dlaczego nie ma? dlaczego koordynatorzy tez nie maja umowy o prace? ;/

buba
@dlaczego

a czemu mieliby? ta firma nie traktuje powaznie zadnego czlowieka, lepiej szukac pracy gdzie indziej

@buba

Dzień dobry, informujemy, że rodzaj umowy podyktowany jest również specyfiką branży oraz klienta i zależny jest od różnych czynników. Zapraszamy do zadawania pytań podczas rozmów rekrutacyjnych.

Czeski
@Zuzana

Tu nikt nie ma umowy.Czeska grupa jak się zaczęła dopytywać o umowę to wywalili tych co się upominali i zostawili tylko 4 osoby

@Czeski

Dzień dobry, rodzaj umowy podyktowany jest specyfiką branży oraz klienta i zależny jest od różnych czynników. Zakończenie współpracy decyzją firmy najczęściej jest skutkiem niezrealizowania ustalonych planów naprawczych lub niewykonywania odpowiednio powierzonych zadań. Zwolnienia decyzją firmy nie są podyktowane pytaniami o rodzaj umowy. Celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod dedykowanym adresem mailowym: myvoice@oex-vcc.com.

anonimowy anonim
@Voice Contact Center

VoiceCC Szanowne, Informacja dla Was jest taka, że niemal cały projekt czeski został zwolniony - nie ogranicza się to wyłącznie do osób z planem naprawczym. Uzgodnijcie między sobą proszę wspólną wersję wydarzeń, jako że różni się ona w zależności od osoby. Jeżeli chodzi o wspomniane plany naprawcze, wydaje się, że przydzielenie pracownika do takiego planu jest równoznaczne z odsuniętym w czasie zwolnieniem. Powodem jest to, że wymagania są na tyle wygórowane, iż ich spełnienie jest niemożliwe. Jeśli "rodzaj umowy jest podyktowany specyfiką branży oraz klienta i zależy od różnych czynników", dlaczego informacja o możliwości przejścia na umowę o pracę (UoP) po trzech miesiącach znalazła się w ogłoszeniu? Taką samą informację podawała Pani rekruter na każdym etapie rekrutacji. Liderzy również utrzymywali, że umowa o pracę będzie dostępna, aż do samego końca. Początkowo wszyscy mieli ją otrzymać, później mówiono o "wybranych". W efekcie nikt jej nie otrzymał. To, co zostało napisane tutaj, jest jedynie czubkiem góry lodowej, gdyż działań o wątpliwej etyce jest znacznie więcej.

@anonimowy anonim

Jakie wartości są cenione w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Voice Contact Center

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie! W Voice Contact Center przede wszystkim cenimy umiejętność bycia sobą, nie wtłaczamy nikogo w żadne ramy, traktujemy każdego indywidualnie. Z uwagi na samą specyfikę pracy zwracamy uwagę na umiejętności komunikacji, umiejętności adaptacyjne, dostosowania się do Klienta, a przede wszystkim - chęci rozwoju. :)

XDD

podatność na pranie mózgu, praca jak robot, godzenie sie na kase wystarczającą co najwyżej na waciki i nie zadawanie pytań. z naciskiem na to ostatnie, jak ktoś sie za bardzo interesuje to przestaje być miło XD

Lizanie (usunięte przez administratora) liderom. Jeśli jesteś ultra miły i wychodzisz z nimi po pracy na picie, bądź w pracy na papierosa z automatu zostajesz liderem (tzn są oczywiście konkursy na lidera ale zawsze każdy wie kto wygra XD), albo dają Cię na odpisywanie na konsultacjach, pomoc przy grafiku,pomoc na sali albo inne takie. Jeśli upominasz się o swoją wypłatę, źle wpisany dzień, uciecie godzin pracy, bądź np źle wypłacana premie jak to taka jedna dziewczyna robiła, to jesteś od razu na celowniku. Szukają byle pretekstu żeby cię (usunięte przez administratora) Także pełno milosci w tej pracy.

Voice Contact Center

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię. Uprzejmie informujemy, że rekrutacje na stanowiska liderskie są dostępne dla wszystkich, a sam proces rekrutacyjny przebiega w standardowy sposób, zgodny ze standardami przyjętymi w firmie. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące wynagrodzenia, realizacji projektu prosimy zgłaszać na bieżąco do Lidera, bądź Kierownika Projektu. Co więcej, w każdej chwili można skierować uwagi do działu HR bezpośrednio, bądź w formie mailowej - na skrzynkę My Voice (myvoice@oex-vcc.com).

@Voice Contact Center

Uprzejmie informuję, że o sytuacji był powiadomiony lider, koordynator i osoba z Hr. Teraz pozostaje już tylko sąd albo pip. :)

Tauronii

Masakra

Jeśli szukasz miejsca (usunięte przez administratora) które będzie dążyć do tego aby kontrolować cię stresem i wielkością twojej premii (bazowe zarobki tragiczne, a o premię z czasem coraz trudniej, bo podnoszą progi punktowe), która nie jest w pełni zależna od wysiłku konsultanta, to VCC jest miejscem dla ciebie :)

Monia
@Masakra

Taka jest prawda, najpierw są cukierkowe rozmowy, a potem szantaż, obgadywanie na sali, wysmiewanie, straszenie. Zostalam zwolniona dlatego, ze mialam "czelnosc" podawazyc ich "zasady" i powiedzialam liderce co myślę. oczywiscie ona wziela to do siebie i zaraz poleciala mowic innym. dramat nie firma :)

Ooo
@Monia

Jak nie stosujesz się do zasad w firmie, które podpisałaś na umowie i się na nie zgodziłaś to sorki…. Pretensje miej do siebie tylko i wyłącznie…

Konsultant Telefoniczny

Dość szybka rekrutacja. Wiele osób do przemiału :)

Dlaczego chcesz pracować? Czy umiesz szybko pisać na komputerze? Czy masz doświadczenie z pracy z trudnym pacjentem? Czy gotowy jesteś na 8 dniowe szkolenie?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
ProjektAlle

Pracuje jeszcze w Voice, ale jeśli będzie tak dalej, to będę zmuszony opuścić pokład. Brak premii świątecznej lub jakiejkolwiek innej formy docenienia pracy (szczegolnie pracownika z satysfakcjonującymi wynikami). Konkursy na kiju typu przebranie na Halloween lub domek z piernika nie nakarmią pracowników. Brak prestiżu związanego z pracą na tak poważnym projekcie, a feedback tylko w sprawie uwag lub błędów to norma. Na premię z wyników harujesz jak (usunięte przez administratora) (ryzyko nie załapania się na premię przez ankietę wypełnioną przez klienta po złości).

Patroll
@ProjektAlle

Masakra. Brak szacunku do pracownika, brak docenienia ciezkiej pracy, brak wsparcia poza feedbackiem typu "wow, dobry wynik, oby tak dalej????". Poprosilem o pomoc, poniewaz pomimo jednego z lepszych wynikow w zespole potrzebowalem wiekszej ilosci przerw na regulacje emocji (mam zaburzenie i opinie lekarza) i uslyszalem, ze nie da sie nic zrobic w tym kierunku. Na pytanie czy kontaktowano sie w tej sprawie z dzialem HR otrzymalem odpowiedz, ze nie. Poprosilem o spotkanie z kims z HR - nie było go. Kontakt z partnerami, ktorzy cie obrazaja i obwiniaja za wszystko (usunięte przez administratora) potrafi wplynac na ogolne samopoczucie - szczegolnie gdy wymagaja empatii prowadzac kontakt. Polecam kazdemu kto chce zarabiac za malo, robic za duzo i czuc sie w zespole jak zwykly numer konta, na ktore musi zostac przelana wyplata co miesiac.

@Patroll

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: myvoice@oex-vcc.com W ten sposób wyjaśniliśmy z powodzeniem już wiele kwestii. Dział HR jest dostępny do dyspozycji każdego dnia, zapraszamy również do kontaktu z Działem HR bezpośrednio na priv poprzez platformę Teams lub również przez skrzynkę mailową: myvoice@oex-vcc.com

@Patroll

@Patrol w ogłoszeniu jest napisane odporność na stres - więc to nie jest praca dla ludzi z zaburzeniami. Każdy z nas chciałby więcej przerw... - przy Twojej propozycji przerw - pensje byśmy dostawali taką samą - to byłoby niesprawiedliwe.

XDD

"Nie wiem, ale się wypowiem." Nie ma czegoś takiego jak odporność na stres - są ludzie, którzy nie mówią o swoich emocjach i ludzie, którzy mają interes firmy gdzieś. Zaburzenie narodziło się w efekcie pracy w VCC. W opinii lekarza powodem były: brak wsparcia, chroniczny stres generowany parciem na wyniki i przekonywaniem na każdym kroku, że można więcej, presja ze strony osób obsługiwanych (wylewanie złości za politykę platformy) i nakaz przyzwalania na obrażanie konsultanta (dopiero po 2 razie można było rozłączyć rozmowę, bo przecież trzeba upomnieć najpierw kogoś w sprawie szacunku należnego każdemu człowiekowi), niepełne szkolenie - przymus samouctwa, brak docenienia oraz przemoc niewerbalna ze strony liderów. Niesprawiedliwe to jest to, że osoby z najwyższymi wynikami nierzadko dostawały taką samą pensję co osoby, którym nie zależało xD Proszę w takim wypadku mnie nie pouczać szanowny D, bo prawda sama się obroni.

zlotysedes

Chciałbym dodać kilka słów o jakże wspaniałym projekcie TAURON: 1.Godziny są ucinane nagminnie Liderów operacyjnych kompletnie nie interesuje zapotrzebowanie godzinowe konsultantów. Ścinają godzin "ile wlezie" 2.Potrzeby konsultantów w ogóle nie są brane pod uwagę, a nawet często są wyśmiewani jak wyrażą swoją opinię. 3.Procedury jakie są narzucane podczas obsługii klienta na infolinii są coraz bardziej absurdalne i w takiej pracy czuć jeszcze większą presję. Zamiast skupić się na rozwiązaniu sprawy klienta, to uwaga idzie na polecanie alternatywnych kanałów kontaktu. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i atmosfera robi się coraz to gęściejsza.

Patroll
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Masakra. Brak szacunku do pracownika, brak docenienia ciezkiej pracy, brak wsparcia poza feedbackiem typu "wow, dobry wynik, oby tak dalej????". Poprosilem o pomoc, poniewaz pomimo jednego z lepszych wynikow w zespole potrzebowalem wiekszej ilosci przerw na regulacje emocji (mam zaburzenie i opinie lekarza) i uslyszalem, ze nie da sie nic zrobic w tym kierunku. Na pytanie czy kontaktowano sie w tej sprawie z dzialem HR otrzymalem odpowiedz, ze nie. Poprosilem o spotkanie z kims z HR - nie było go. Kontakt z partnerami, ktorzy cie obrazaja i obwiniaja za wszystko co zle na platformie All...... potrafi wplynac na ogolne samopoczucie - szczegolnie gdy wymagaja empatii prowadzac kontakt. Polecam kazdemu kto chce zarabiac za malo, robic za duzo i czuc sie w zespole jak zwykly numer konta, na ktore musi zostac przelana wyplata co miesiac.

Victoria

How do you apply if you so wish to apply? Is the company recruiting?

@Victoria

Good morning, all our current offers are available on our website - in the 'career' tab: https://oex-vcc.com/en/who-are-we-looking-for/ We invite you to familiarize yourself.

Na dłuższą chwilę nie polecam. Na początku było fajna atmosfera na szkoleniu i po szkoleniu. Miałam fajną liderką, która z chęcią mi pomagała i była bardzo przyjemną dziewczyną. Oczywiście po wdrożeniu poszłam na zdalne i po jakimś czasie okazało się, że moja liderka idzie na inne stanowisko i po tym czasie wszystko zaczęło się psuć. Przez dłuższy czas nie miałam lidera, a jak już ją dostałam to nie odpisywała mi na maile, a jak już odczytywała, to tylko po to, aby wkleić mi tą samą wiadomość na temat moich wyników, a pomocy nie otrzymałam. Później znowu się okazało, że będę miała nowego lidera, który niestety sprawił, że musiałam się zwolnić z tej pracy. Kiedy musiałam mieć wynik 44, a nagle muszę mieć codziennie 52 to każdego dnia musiałam harować bez żadnej przerwy, aby wbić taki wynik. Ciągły stres, czy na pewno wbijesz odpowiedni wynik danego dnia, czy NPS im odpowiada. Każdy twój ruch w tej pracy ma swój wynik, który ty musisz utrzymać. Już pod koniec mojej pracy w tej firmie miałam coś takiego jak WS - Work Shadowing. Miały one wspomóc tobie w poprawieniu wyników, natomiast w praktyce nic to nie dawało, jedynie marnowanie twojego czasu oraz lidera. Niestety mój lider wolał przez godzinę podpowiadał mi jak napisać "rozprawkę" na chacie, aniżeli szybko rozwiązać problem Partnera na chacie. Jak zaczynasz pracę w tej firmie to otrzymasz jakąś tam pomoc, natomiast po dłuższej chwili to niestety takiej pomocy od liderów nie otrzymasz. Czekanie godzinami, aż ktoś ci odpisze na konsultacjach, w szczególności, jak obsługiwał je Pan D, który niestety nie jest kompetentną osobą, do bycia liderem. Nie czytał uważnie twoich wiadomości w konsultacjach, aby odpisał ci to samo, co ty już wiesz. Czasami były dni, że to ja odpisywałam na konsultacjach, pomimo, że to nie był mój obowiązek, ale szkoda mi było innych doradców. Pracowałam tam prawie dwa lata, a i tak chcieli mnie zwolnić, bo moje wyniki nie osiągały 52, tylko np 49, czy 46. Nieważne. ile będzie się tam pracowało, to jeśli i tak nie będziesz robił wyników, jakich trzeba, to cię wywalą.

podbijam
@Anonim

O tak D nie wiadomo co tam robi. Gościu kompletnie nie ogarnia, a jego podejście do doradców to jakiś żart. Mój przyjaciel miał nieprzyjemność być na szkoleniu które D prowadził masakra. Albo czytanie bw, albo mówienie o rzeczach z głowy, ale w kompletnie nieciekawy sposób tak, że nie dało się nic zapamiętać i jedyne na co się miało ochotę, to spanie. Sam D zawsze wyglądał tak, jakby był świadomy jak bardzo jego szkolenia są nudne i sam gdyby mógł to by zasnął na sali. Praca nie jesf najgorsza, raz lepiej, razgorzej zależy od lidera. Obecny skład na partnerze to bardzo ponury komedio dramat

@podbijam

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Sprawa została już przekazana do Kierownika Projektu w celu jej wyjaśnienia. Bardzo prosimy o zgłaszanie takich sytuacji na bieżąco, dzięki temu będziemy mogli od razu zareagować. Można zrobić to bezpośrednio do Kierownika Projektu, bądź do działu HR oraz za pośrednictwem skrzynki My Voice - myvoice@oex-vcc.com.

konsultant

Nie polecam. Leaderzy przeprowadzają (usunięte przez administratora) na pracownikach, wypisują i wymagają odpowiedzi na już w dni wolne od pracy. Grafik jest niejasny, zwłaszcza dla studentów bo jego implementacja zmienia się wraz z zachciankami menagera głównego. Wymóg podpisania umowy już podczas szkolenia, leaderzy straszą zwolnieniami, odbierają możliwość premii. Jeśli klient wyżywa się na tobie emocjonalnie nie masz prawa się rozłączyć tylko masz obowiązek przepraszać za firmę, której projekt dotyczy. Jedyną rzeczą, która mnie trzyma w tej firmie jest bardzo elastyczny grafik na projekcie i to jest chyba jedyny pozytyw.

AJ

Pracowałam w firmie 4 lata, i to były dla mnie na ogół dobre lata, ale zdarzały sie okresy kiedy nie wiadomo było czy szukać pracy czy wegetować, bo firma nie miała pracy dla pracownika, albo wolała oddać projekt innej osobie, a Tobie szaraczku nic do tego. Najgorsze że nawet przy długiej wspolpracy nikt nie daje umowy o pracę, nie ma stabilności

@AJ

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię. Z uwagi na dużą dynamikę branży CC zdarzają się sytuacje ze zwiększonym, bądź też zmniejszonym zapotrzebowaniem godzinowym, natomiast zawsze staramy się zapewnić ich płynność poprzez propozycje doszkoleń na inne projekty (w ramach zainteresowania oraz możliwości).

Mysle
@Voice Contact Center

Dlaczego nie ma umów o pracę? Nawet na stanowiskach mangerskich.

Tragedia

@Tragedia

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię oraz opisanie zaistniałych sytuacji. Ich wyjaśnieniem zajmujemy się już wewnętrznie, a wszelkie niestosowne, naszym zdaniem, zachowania prosimy zgłaszać czy to bezpośrednio do kierownika/koordynatora projektu, czy też do działu HR. Można to zrobić również anonimowo, na skrzynkę My Voice - myvoice@oex-vcc.com, wtedy będziemy mogli zareagować na bieżąco.

Pozytyw
@Tragedia

Tragedia to chyba Ty - jak sam się nazwałeś/aś. Trzeba rzetelnie pracować to i premia będzie. Nigdy z w życiu nie słyszałam żeby ktoś na Kliencie czekał 20 min na pomoc. Pomoc masz też w Bazie Wiedzy i FAQ. Nie poszło Ci w pracy - to teraz oczerniasz.

X D
@Pozytyw

Czy Voice Contact Center Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zależy na jakim projekcie. Na moim projekcie jest elastyczny grafik 24/7

Ktoś

Nie polecam... księgowość działa nie zgodnie z prawem doprosić się dokumentacj graniczy z cudem. Na szczęście już tu nie pracuje.

@Ktoś

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię. Uprzejmie informujemy, że po otrzymaniu prośby o przygotowanie, wydanie konkretnego dokumentu działamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe - części dokumentów, zaświadczeń nie jesteśmy w stanie wystawić od ręki, natomiast reagujemy od razu. Nasza firma zawsze dąży do przestrzegania wszelkich przepisów i norm prawnych - zależy nam na rzetelności i transparentności naszych działań.

D
@Voice Contact Center

Zgadzam się, ja prosiłam o dokument. I go otrzymałam na drugi dzień. Także ktoś piszę, nie dokońca prawdę. Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

mimi

Projekt A masakra, nie polecam nikomu. Pensja marna, system motywacyjny coraz cięższy do wyrobienia. Jak czegoś nie wiesz, to musisz mieć gadane, bo mając osobę na callu/chacie na odpowiedź z teams będziesz czekał długo, a na pytanie do maila - jeszcze dłużej, zwłaszcza jak pielgrzymka liderska idzie zapalić. Same w sobie odpowiedzi liderów też wiele pozostawiają do życzenia - często są błędne. Obgadywanie doradców na porządku dziennym. Dużo wymagają, a mam wrażenie, że szkolenia są prowadzone przez osoby kompletnie nie kompetentne do tego typu zadań. Kontakt od lidera jest tylko wtedy, jak słupki się nie zgadzają, jak robisz coś super, to zapomnij o pochwale. Pracuję od dłuższego czasu, ale rozglądam się za czymś innym, bo zamiast lepiej, jest coraz gorzej. Liderzy którzy kiedyś byli super, teraz już im się chyba nie chce, ale nie ma co się dziwić... PS drogie panie z HR proszę nie piszcie o składaniu skargi / przekazywaniu większej ilości szczegółów przez waszą skrzynkę, bo to nic nie daje, nie tylko ja próbowałem. Poziom kolesiostwa jest zbyt duży :)

Upik
@mimi

Masz racje. HR nawet nie odpiszą dzięki za maila, ale pamiętajcie ludzie ze HR jest dla firmy, nie dla człowieka :)

@Upik

Dzień dobry, odpisujemy na wszystkie wiadomości oraz zajmujemy się opisywanymi zgłoszeniami. Dział HR zajmuje się sprawami wszystkich - niezależnie od stanowiska i realizowanego projektu. :)

Voice Contact Center

Każdą wiadomość, każde zgłoszenie weryfikujemy, podejmujemy działania z nim związane oraz wyciągamy wnioski, dzięki którym możemy zapobiec zaistnieniu podobnych sytuacji oraz takie, dzięki którym możemy się rozwijać. :)

Czekoladka

Voice czas na zwolnienie (usunięte przez administratora) pozwala sobie na jakieś układy z osobami z grupy i każdy z nas ma inna wersje tego jak ma pracować i co ma robić. Niektórzy za układ mogą nic nie robić i nie maja w ogóle w nagrodę kontaktu. Ale tacy jak ja tez go nie maja. Ostatnio widziałam (usunięte przez administratora) miesiące temu bo ma po prostu gdzieś moja osoba. Nie jestem jedyna. (usunięte przez administratora) myśli ze jak jest długo to tak już zostanie. Nie powinno tak być ze mamy lidera tylko na papierze. Podobnie jest w sumie w grupie (usunięte przez administratora) - zrób mi wynik a będziesz mógł robić wszystko. Tylko wyniki wszystkim w głowach. DNO

@Czekoladka

Dzień dobry, dziękujemy za opisanie zaistniałej sytuacji. Informacje zawarte w komentarzu zostały przekazane do Kierownika danego projektu. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich zachowań na bieżąco, abyśmy mogli sprawnie rozwiązywać zaistniałe problemy - można zrobić to również anonimowo, za pośrednictwem skrzynki My Voice, która jest obsługiwana przez dział HR - myvoice@oex-vcc.com.

Anonimowy

Szkolenie bardzo słabe. Praca na zdalnym projekcie. Niekompetentni przełożeni, którzy zmieniają zdanie 5 razy w ciągu 10 minut. Pracownicy nagle po godzinie pracy otrzymują informacje, ze jest za mało pracy i maja kończyć, w trakcie rekrutacji była mowa o zapewnieniu 30h w tygodniu. Nie ma to żadnego przełożenia. Jeżeli coś nie działa, to nie pracujesz, chociaż to nie jest twoja wina. Nigdy w życiu nie zdecydowałbym się drugi raz na prace w tej firmie. Totalna dezorganizacja, a zarobki bardzo słabe.

@Anonimowy

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Wszystkie uwagi zostały już przekazane do Kierownika Projektu, w celu zweryfikowania opisanej sytuacji. Uprzejmie prosimy o nadesłanie szczegółów na skrzynkę obsługiwaną przez dział HR My Voice - myvoice@oex-vcc.com.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 4 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Voice Contact Center Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Voice Contact Center

Dzień dobry, zachęcamy do aplikacji na interesujące stanowisko oraz spotkanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której będziemy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości. :)

Marchwka

Liderzy chodzą na papieroska co 20 minut, nigdy ich nie ma, często gadają głupoty, jeden mówi jedno, drugi drugie a ty w końcu nie wiesz co jest prawda. Nie wypłacają systemu premiowego. Mało tego kłamią jeśli im brakuje wyników (podejrzewam że za spełnienie kryterium całego teamu dostają premie) więc zwykłym konsultantom wmawiają że za to i za to jest kasa a potem się okazuje ze to było kłamstwo. Zgłoszę to wyżej, bo ty robisz z siebie (usunięte przez administratora) wciskając ludziom niekorzystne warunki na prąd, a potem nie masz z tego nic .

@Marchwka

Dzień dobry, dziękujemy za opisanie zaistniałej sytuacji. Sprawę już weryfikujemy, uprzejmie prosimy o nadesłanie szczegółów na skrzynkę My Voice - myvoice@oex-vcc.com.

Xyz

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w kontrolingu?

@Xyz

Dziękujemy za zadane pytanie. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz kompetencji wymaganych na danym stanowisku. Szczegóły dot. zakresu obowiązków, przykładowych zadań są przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej - zachęcamy do aplikowania! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Contact Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 10 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Voice Contact Center Sp. z o.o.