COLORIT GmbH

Toruń

Opinie o COLORIT GmbH

Dziwne, że nikt nic nie napisał jeszcze o COLORIT GmbH. To ilu pracowników zatrudnia firma? Jest stała ekipa, czy sa rotacje, wie ktoś?

Borek

Oni chyba są z Torunia ale jaką pracę łatwią i jakie warunki ogólne to nie wiem . Może ktoś wie to wam napisze. Nic nie ma konkretnego na necie na ich temat . Nie znam , nie wiem , nie wypowiadam się więc.Myślę że jeśli ktoś coś wie na ich temat to niech podzieli się informacjami , musimy sobie pomagać w ten sposób. Pozdrawiam .

Adam

Właśnie mam też pytanie odnośnie COLORIT GmbH może ktoś napisać na ten temat , bardzo proszę i z góry dziękuję .

Buniek

Witam . Czy pracował ktoś firmaCOLORIT GmbH Pozdrawiam i czekam na wasze opinie .

Zostaw opinię o COLORIT GmbH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLORIT GmbH