MOUNT FINANCE

Toruń

Opinie o MOUNT FINANCE

Adam

Na początku pamiętaj praca w branży ubezpieczeniowej nie jest łatwa. Musisz być skrupulatny i ciągle się uczyć. Jednak potrafi dać dużo satysfakcji osobistej i materialnej. Spróbuj!! Zakres obowiązków można negocjować. Pracowałam tam krótko, ale z tego co zauważyłam firma ma dwie nogi, a może więcej:) Najważniejsze to ubezpieczenia "życiowe", druga to inwestycje, kredyty, dotacje i trzecia ubezpieczenia majątkowe. Pracowałam w biurze zawierając umowy ubezpieczenia domów, mieszkań, pojazdów, firm małych i dużych. Kontakt z klientami gwarantują agenci terenowi, to oni dostarczają polisy do klienta. Zajmowałam się też rozliczaniem polis, czyli sprawdzaniem kompletności dokumentów do polis i dostarczaniem do siedziby Towarzystwa Ubezpieczeń lub wysyłaniem pocztą. Pracy było dużo. Szef wydaje się surowy, ale nie taki diabeł straszny...:) Nie bądź też zaskoczony/a, jeśli pochwali Cię w czasie okresu próbnego. Pamiętaj skoro chwali to znaczy, że jesteś dobry/a. Drodzy czytacze: Bądźcie zaangażowani, pewni siebie, asertywni, pracowici, a każda Firma to doceni. Co Wam będę pisać sami sprawdźcie!

Zostaw opinię o MOUNT FINANCE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOUNT FINANCE